Cesta: OMA » Doprava » iná » bus » Bus 20: Chomoutov, škola → Farmak
Bus 20: Chomoutov, škola → Farmak
dĺžka 13,1 km , spravuje Dopravní podnik města Olomouce, číslo trasy 20,
Zastávky popri linke:, 1 z 2
Chomoutov, škola po ¤, Horecká po 311 m ¤, Horecká po 344 m ¤, Horka nad Moravou, Sedlisko po 1,54 km ¤, Horka nad Moravou, Sedlisko po 1,60 km ¤, Horka nad Moravou, Obecní úřad po 2,3 km ¤, Horka nad Moravou, Obecní úřad po 2,3 km ¤, automat na lístky po 2,3 km ¤, Horka nad Moravou po 2,7 km ¤, Horka nad Moravou po 2,7 km ¤, Horka nad Moravou, U Přejezdu po 3,4 km ¤, Poděbrady po 4,5 km ¤, Poděbrady po 4,5 km ¤, Řepčín, železárny po 5,7 km ¤, Řepčín, železárny po 5,7 km ¤, Řepčín, železárny po 5,7 km ¤, Řepčín, železárny po 5,8 km ¤, Řepčín, železárny po 5,8 km ¤, Řepčín, Máchova po 6,1 km ¤, Řepčín, Máchova po 6,2 km ¤, Svatoplukova po 6,5 km ¤, Svatoplukova po 6,6 km ¤, Na trati po 7,0 km ¤, Na trati po 7,1 km ¤, Olomouc-Hejčín po 7,1 km ¤, Gymnázium Hejčín po 7,2 km ¤, Gymnázium Hejčín po 7,2 km ¤, Šibeník po 7,5 km ¤, Šibeník po 7,5 km ¤, automat na lístky po 7,7 km ¤Zastávky popri linke:, 2 z 2
Šibeník po 7,7 km ¤, Šibeník po 7,8 km ¤, Nádraží Město po 8,1 km ¤, Nádraží Město po 8,2 km ¤, Palackého D po 8,5 km ¤, Palackého po 8,5 km ¤, Náměstí Hrdinů A po 8,7 km ¤, Náměstí Hrdinů B po 8,7 km ¤, Náměstí Hrdinů E po 8,7 km ¤, automat na lístky po 8,7 km ¤, Náměstí Hrdinů G po 8,7 km ¤, Náměstí Hrdinů F po 8,8 km ¤, Okresní soud po 9,0 km ¤, automat na lístky po 9,0 km ¤, Okresní soud po 9,1 km ¤, Tržnice B po 9,4 km ¤, Tržnice A po 9,4 km ¤, Tržnice C po 9,4 km ¤, Tržnice D po 9,5 km ¤, automat na lístky po 9,5 km ¤prestupné linky:
Tramvajová linka 2 Neředín→Fibichova po 8,6 km ¤, Tramvajová linka 7 Fibichova→Neředín po 8,6 km ¤, Tramvajová linka 6 Fibichova→Nová Ulice po 9,0 km ¤, Tramvajová linka 4 Pavlovická→Nová Ulice po 9,0 km ¤, Tramvajová linka 3 Fibichova→U Kapličky po 9,8 km ¤, Tramvajová linka 7 Neředín→Fibichova po 10,1 km ¤, Tramvajová linka 1 Nová Ulice→Fibichova po 10,1 km ¤, Tramvajová linka 5 U Kapličky→Fibichova po 10,1 km ¤, Tramvajová linka 5 Fibichova→U Kapličky po 10,1 km ¤, Tramvajová linka 1 Fibichova→Nová Ulice po 10,1 km ¤, Tramvajová linka 4 Nová Ulice→Pavlovická po 10,9 km ¤, Tramvajová linka 3 U Kapličky→Fibichova po 10,9 km ¤, Tramvajová linka 6 Nová Ulice→Fibichova po 10,9 km ¤, Tramvajová linka 2 Fibichova→Neředín po 10,9 km ¤Má spoločné úseky s linkami:
302 po 7,1 km ¤ , Bus 16: Nové Sady = > Tabulový vrch po 8,1 km ¤ , Bus 16: Nové Sady - Centrum Haná po 8,1 km ¤ , Bus 17: Farmak = > Nemilany po 8,8 km ¤ , Bus 17: Nemilany = > Farmak po 13,1 km ¤Ide po uliciach:
Dalimilova po 299 m ¤ , Horecká po 555 m ¤ , Řepčínská po 6,1 km ¤ , Svatoplukova po 6,8 km ¤ , Na trati po 7,1 km ¤ , Na Šibeníku po 7,6 km ¤ , Litovelská po 7,7 km ¤ , Palackého po 8,1 km ¤ , tř. Svobody po 8,8 km ¤ , 17. listopadu po 9,8 km ¤ , Husova po 11,0 km ¤ , Sokolovská po 11,2 km ¤ , Jablonského po 12,0 km ¤ , Na vlčinci po 13,1 km ¤Trasa vedie cez okresy
okres Olomouc: 13,1 km (100 %),Trasa vedie cez obce
Olomouc: 8,6 km (65.8 %), Horka nad Moravou: 3,5 km (26.9 %), Olomouc-město: 2,9 km (22.4 %), Řepčín: 1,67 km (12.7 %), Klášterní Hradisko: 1,47 km (11.2 %), Křelov: 0,95 km (7.3 %), Křelov-Břuchotín: 0,95 km (7.3 %), Hejčín: 0,77 km (5.9 %), Nová Ulice: 0,71 km (5.4 %), Chomoutov: 541 m (4.1 %),Wikipédia
Horka nad Moravou po 2,4 km ¤, Červený kostol (Olomouc) po 8,8 km ¤, Stĺp Najsvätejšej Trojice (Olomouc) po 9,0 km ¤, Olomouc po 9,0 km ¤, Olomoucký orloj po 9,1 km ¤, Mariánsky stĺp (Olomouc) po 9,3 km ¤, Chrám svätého Gorazda (Olomouc) po 11,2 km ¤Podobné linky 20:
ine: Bus 20: Dubová ul. = > Kocurice, otoč, , ine: 20, , ine: Bus 20: Štefánikova ul., Hoštáky = > N. Tesla sídl., rázc. pri kríži, , ine: Linia 20: Dworzec - Targowiska Szkoła, , dpb: Bus 20: Opletalova, VW5 = > Podvornice, , dpb: Bus 20: Podvornice = > Opletalova, VW5, , dpmk: 20, , ine: 20 = > Centrum, , sad-zv: 20 Parkovisko Mičinská - Karpatská, , ine: Bus 20: Vysoká = > Pod Strání, , dpmz: Bus 20: Byčica-Hliny-Vlčince-Rajecká-Bytčica, , ine: 20 rejon dworców - Rybkówka, , dpmp: Bus 20: Trojica = > areál Nemocnice = > Trojica, , ine: 20: Szentsimon, autóbusz-váróterem = > Kórház, , ine: BUS 505410 20 (Jakubovany, Hrča - > Lipt. Mikuláš, AS MHD ), , ine: 20: Kórház = > Szentsimon, autóbusz-váróterem, , dpmk: 20, , ine: Bus 20: DPMM - Nákladné nádražie - Vrútky, , ine: Bus 20: Vrútky - Nákladné nádražie - DPMM, , ine: Linia 20: Targowiska Szkoła - Dworzec, , ine: 20 = > Repülőtér/Bosch, , ine: 20 = > Egyetemváros = > Miskolctapolca Barlangfürdő, , ine: 20 = > Egyetemváros = > Repülőtér/Bosch, , ine: 20 = > Miskolctapolca Barlangfürdő, , ine: Bus 20: Kocurice, otoč = > Detvianska ul., MŠ, , ine: Bus 20: N. Tesla sídl., rázc. pri kríži = > Štefánikova ul., Hoštáky, , dpb: Bus 20: Opletalova, VW5 = > Podvornice = > Tesco Lamač, , dpb: Bus 20: Tesco Lamač = > Podvornice = > Opletalova, VW5,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -14922976, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: bus, to: Farmak, via: Horka;Náměstí Hrdinů;Klášterní Hradisko, from: Chomoutov, škola, note: Národní číslo linky: 895020 Inspirováno r13372672, r2293123, network: IDSOK, osm uid: 0, roundtrip: no, route name: Bus 20: Chomoutov, škola → Farmak, wheelchair: yes, osm version: 8, osm changeset: 0, osm timestamp: 2024 01 07T07:46:12Z, Q12021688, 2, dlzka: 13117, pocet seg: 1, lon: 17.2361, lat: 49.6135, povodna farba: dopravni podnik mesta olo,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...