Bus X6: Molecova = > Námestie SNP
Zmazaná trasa Bus X6: Molecova = > Námestie SNP
dĺžka 2,7 km spravuje DPB, číslo trasy x6, názvy: Bus X6: Molecova => Námestie SNP viac o traseTrasa je zmazaná
Trasa je zmazaná, skúste nájsť podobnú trasu.Podobné dpb
- Bus 78: Stn. P. Biskupice = > Nové SND
- Bus 59: Antolská = > Na pántoch
- Bus 29: Opletalova, VW5 = > Uhrovecká = > Malá scéna
- Bus 80: Kapitulský dvor = > Kollárovo nám.
- Bus 92: Depo Petržalka = > Volkswagen, VW2
- Bus 192: Červený most = > Depo Petržalka
- Tram 4: Pri kríži = > Zlaté piesky
- Bus 37: Záhorská Bystrica = > Most SNP
- Bus 80: Kollárovo nám. = > Nesto
- Bus 80: Nesto = > Kollárovo nám.
- Bus 39: Cintorín Slávičie = > Súhvezdná
- Bus 68: Trnavské mýto = > Holíčska
- Bus 88: Autobusová stanica = > Most SNP
- Bus 80: Kollárovo nám. = > Kapitulský dvor = > Cintorín Petržalka
- Bus 68: Holíčska = > Trnavské mýto
- Bus N33: Dlhé diely = > Hlavná stanica
- Bus 83: Pri kríži = > Kutlíkova
- Trolejbus N47: Hodžovo nám. = > Valašská
- Tram 4: Pri kríži = > Stn. Nové Mesto
- Bus 88: Most SNP = > Autobusová stanica
Podobné
- Bus 78: Stn. P. Biskupice = > Nové SND
- Bus 59: Antolská = > Na pántoch
- Bus 29: Opletalova, VW5 = > Uhrovecká = > Malá scéna
- Bus 80: Kapitulský dvor = > Kollárovo nám.
- Bus 92: Depo Petržalka = > Volkswagen, VW2
- Bus 192: Červený most = > Depo Petržalka
- Tram 4: Pri kríži = > Zlaté piesky
- Flixbus 260: Budapešť, Népliget = > Berlín ZOB
- Bus 799: Bratislava = > Hamuliakovo = > Šamorín
- Bus 37: Záhorská Bystrica = > Most SNP
- Bus 80: Kollárovo nám. = > Nesto
- Bus 80: Nesto = > Kollárovo nám.
- Flixbus 956: Slavonski Brod, autobusová stanica = > Praha, ÚAN Florenc
- Flixbus 904: Budapešť, Népliget = > Praha, ÚAN Florenc
- Flixbus N260: Siófok, autobusová stanica = > Berlín ZOB
- Bus RegioJet: Bratislava, Autobusová stanica - > Wien Hauptbahnhof
- Flixbus N136: Bratislava, centrálna autobusová stanica = > Antverpy, Konigin Astridplein
- Flixbus N136: Antverpy, Konigin Astridplein = > Bratislava, centrálna autobusová stanica
- Bus 39: Cintorín Slávičie = > Súhvezdná
- Flixbus N1282: Pula, autobusová stanica = > Varšavská západná autobusová stanica
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...