Bus 431: Wien Am Spitz = > Schrattenberg Kirche (über Autobahn)
Zmazaná trasa Bus 431: Wien Am Spitz = > Schrattenberg Kirche (über Autobahn)
dĺžka 45 km spravuje Österreichische Postbus AG, číslo trasy 431, názvy: Bus 431: Wien Am Spitz => Schrattenberg Kirche (über Autobahn) viac o traseTrasa je zmazaná
Trasa je zmazaná, skúste nájsť podobnú trasu.Podobné iná
- Bus 534: Gänserndorf Bahnhof = > Zistersdorf Schloßplatz
- EuroCity Warszawa – Wien
- Bus 565: Dürnkrut Bahnhof = > Mistelbach Bahnhof
- Bus 561: Rabensburg Kirchenplatz = > Mistelbach Bahnhof
- Bus 588
- Bus 571: Martinsdorf Winzerstraße = > Mistelbach Bahnhof
- Bus 583: Poysdorf Dreifaltigkeitsplatz = > Laa an der Thaya Gymnasium (über Staatz Burgring/Schulen)
- Bus 565: Mistelbach Bahnhof = > Dürnkrut Bahnhof
- Bus 565: Mistelbach Bahnhof = > Spannberg Hauptplatz
- Flixbus 859: Bratislava, AS = > Praha, ÚAN Florenc
- Bus 571: Gaweinstal Hauptplatz = > Pellendorf Feuerwehr = > Gaweinstal Hauptplatz
- Bus 564: Dürnkrut Bahnhof = > Mistelbach Bahnhof (via Wilfersdorf Wirtschaftspark)
- Bus 562: Hohenau Bahnhof = > Mistelbach Bahnhof
- Flixbus 366: Wien Erdberg, Busterminal VIB = > Praha, ÚAN Florenc
- Flixbus N1395: Gdynia, dworzec autobusowy = > Wien Erdberg, Busterminal VIB
- Bus 530: Gänserndorf Bahnhof = > Wolkersdorf Wiener Straße
- Flixbus 260: Budapešť, Népliget = > Berlín ZOB
- Flixbus 060: Wien Erdberg, Busterminal VIB = > Berlin ZOB
- Flixbus 918: Dworzec autobusowy Warszawa Zachodnia = > Wien, Hbf. (International Busterminal)
- Bus 520: Kollnbrunn Brünner Straße = > Wien Aderklaaer Straße
Podobné
- Bus 560: Schrattenberg Volksschule = > Herrnbaumgarten Volksschule
- Flixbus 859: Bratislava, AS = > Praha, ÚAN Florenc
- Flixbus 859: Praha, ÚAN Florenc = > Bratislava, AS
- Flixbus N903: Praha, ÚAN Florenc = > Zagreb, autobusna stanica
- Flixbus K815: Praha, ÚAN Florenc = > Banská Bystrica, autobusová stanica
- Bus 581: Laa/Thaya Stadtplatz = > Poysdorf Dreifaltigkeitsplatz
- Bus 570: Mistelbach Alleegasse = > Eibesthal Oberort (via Untere Siedlungsstraße)
- REX1 Břeclav – Wiener Neustadt
- Bus 564: Mistelbach Bahnhof = > Dürnkrut Bahnhof (ohne Mistelbach Hauptplatz)
- Bus 580: Poysdorf Dreifaltigkeitsplatz = > Laa/Thaya Gymnasium (beschleunigt)
- Bus 580 Laa/Thaya Bahnhof = > Poysdorf Dreifaltigkeitsplatz (via Laa Kirchenplatz, Gymnasium)
- Bus 580: Poysdorf Dreifaltigkeitsplatz = > Laa/Thaya Stadtplatz (Wochenendfahrten)
- Bus 582: Poysdorf Volksschule = > Laa an der Thaya Stadtplatz
- Bus 582: Laa an der Thaya Stadtplatz = > Poysdorf Mittelschule
- Bus 581: Laa an der Thaya Kirchenplatz = > Poysdorf Dreifaltigkeitsplatz (via Laa Gymnasium)
- Bus 583: Laa an der Thaya Stadtplatz = > Poysdorf Dreifaltigkeitsplatz
- Bus 594: Poysdorf Dreifaltigkeitsplatz = > Stronsdorf Hauptplatz
- Bus 583: Poysdorf Dreifaltigkeitsplatz = > Laa an der Thaya Gymnasium (über Staatz Burgring/Schulen)
- Flixbus 958: Crikvenica, autobusna stanica = > Praha, ÚAN Florenc
- Bus 150: Bernhardsthal Bahnhof = > Wien Floridsdorf
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...