Bus 26: SEC = > Nový cintorín = > CENTRUM, Mlyny
Zmazaná trasa Bus 26: SEC = > Nový cintorín = > CENTRUM, Mlyny
dĺžka 6,6 km spravuje Transdev, číslo trasy 26, názvy: Bus 26: SEC => Nový cintorín => CENTRUM, Mlyny viac o traseTrasa je zmazaná
Trasa je zmazaná, skúste nájsť podobnú trasu.Rovnaké číslo 26
- Bus 26: Jakuba Haška = > Nový cintorín = > CENTRUM, Mlyny
- Bus 26: Metodova = > Nový cintorín = > SEC
- Bus 26: SEC = > Metodova
- Bus 26: Metodova = > Nový cintorín = > Jakuba Haška
- Bus 26: Jakuba Haška = > Metodova
- Bus 26: Jakuba Haška = > Nový cintorín = > Metodova
- Bus 26: Metodova = > CENTRUM, Mlyny
- Bus 26: Jakuba Haška = > CENTRUM, Mlyny
- Bus 26: SEC = > Nový cintorín = > Metodova
- Bus 26: Metodova = > SEC
- Bus 26: Metodova = > Jakuba Haška
Podobné iná
- Bus 7: Kalvária = > Kmeťova = > Považská
- Bus 22: Železničná zastávka Mlynárce = > Nitrianske strojárne
- Bus 21: Železničná stanica Nitra = > Lužianky, žel. stanica
- Bus 26: Jakuba Haška = > Nový cintorín = > CENTRUM, Mlyny
- Bus 26: Metodova = > Nový cintorín = > SEC
- Bus 4: Dražovce = > Priemyselný park V = > Kmeťova
- Bus 12: Ivanka p. Nitre, Luk = > Gorazdova
- Bus 8: Gorazdova = > Rybárska
- Bus 32: Gorazdova = > Viničky
- Bus 14: Gorazdova = > Nitrianske strojárne
- Bus 14: Nitrianske strojárne = > Gorazdova
- Bus 25: Nemocnica Zobor = > Rybárska
- Bus 8: Lužianky, Vinárska = > Gorazdova
- Bus 19: Železničná stanica Nitra = > Janíkovce
- Bus 30: Kmeťova = > Gorazdova
- Bus 12: Gorazdova = > IDEA
- Bus 19: Janíkovce = > Železničná stanica Nitra
- Bus 24: Železničná stanica Nitra = > Kmeťova
- Bus 26: SEC = > Metodova
- Bus 12: Gorazdova = > Nitrianske strojárne = > Branč, žel. stanica
Podobné
- Bus 7: Kalvária = > Kmeťova = > Považská
- Bus 22: Železničná zastávka Mlynárce = > Nitrianske strojárne
- Bus 21: Železničná stanica Nitra = > Lužianky, žel. stanica
- Bus 26: Jakuba Haška = > Nový cintorín = > CENTRUM, Mlyny
- Bus 26: Metodova = > Nový cintorín = > SEC
- Bus 4: Dražovce = > Priemyselný park V = > Kmeťova
- Bus 12: Ivanka p. Nitre, Luk = > Gorazdova
- Bus 8: Gorazdova = > Rybárska
- Bus 32: Gorazdova = > Viničky
- Bus 14: Gorazdova = > Nitrianske strojárne
- Bus 14: Nitrianske strojárne = > Gorazdova
- Bus 25: Nemocnica Zobor = > Rybárska
- Bus 8: Lužianky, Vinárska = > Gorazdova
- Bus 19: Železničná stanica Nitra = > Janíkovce
- Bus 30: Kmeťova = > Gorazdova
- Bus 12: Gorazdova = > IDEA
- Bus 19: Janíkovce = > Železničná stanica Nitra
- Bus 24: Železničná stanica Nitra = > Kmeťova
- Bus 26: SEC = > Metodova
- Bus 12: Gorazdova = > Nitrianske strojárne = > Branč, žel. stanica
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...