Linky číslo 68 v SR
Linky číslo 68 v SR
- Bus 68: Holíčska = > Trnavské mýto: bus dpb
- Bus 68: Trnavské mýto = > Holíčska: bus dpb
- 68 = > Újgyőri főtér: bus ine
- 68 = > Bükkszentlászló: bus ine
- 68: Somsály, autóbusz-forduló = > Autóbusz-állomás = > Susa, buszforduló: bus ine
- 68: Myslivna ⇒ Náměstí Míru ⇒ Šumavská: bus ine
- DPO 68 Šilheřovice,Paseky - Křižíkova: bus ine
- 68: Šumavská ⇒ Náměstí Míru ⇒ Myslivna: bus ine
- DPO 68 Křižíkova - Šilheřovice, Paseky: bus ine
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...