Linky číslo 23 v SR
Linky číslo 23 v SR, 1 z 2
- Bus 23: Volkswagen, VW2 = > Jána Jonáša, VW1: bus dpb
- Bus 23: Mláka = > Podvornice = > Lamač: bus dpb
- Bus 23: Lamač = > Jána Jonáša, VW1: bus dpb
- Bus 23: Podvornice = > Jána Jonáša, VW1 = > Mláka: bus dpb
- Bus 23: Jána Jonáša, VW1 = > Volkswagen, VW2: bus dpb
- Bus 23: Lamač = > Jána Jonáša, VW1 = > Mláka: bus dpb
- Bus 23: Jána Jonáša, VW1 = > Podvornice: bus dpb
- Bus 23: Podvornice = > Jána Jonáša, VW1: bus dpb
- Bus 23: Jána Jonáša, VW1 = > Podvornice = > Lamač: bus dpb
- 23: bus dpmk
- 23: bus dpmk
- 23: Staré Čívice, Průmyslová zóna - Polabiny, točna: bus dpmp
- Bus 23: Trojica = > Malý Šariš: bus dpmp
- 23: Polabiny, točna - Staré Čívice, Průmyslová zóna: bus dpmp
- 23: Koppánymonostor, tábor = > Ipari Park = > Autóbusz-állomás = > MOL Városrész: bus ine
- Bus 23: Priemyselný park I = > Železničná stanica Nitra: bus ine
- Bus 23: Železničná stanica Nitra = > Priemyselný park I: bus ine
- Bus 23: IDEA = > CENTRUM, Mlyny: bus ine
- 23: Bolyky Tamás Általános Iskola = > Autóbusz-állomás = > Petőfi tér= > Center, forduló: bus ine
- 23 → Osiedle Langiewicza: bus ine
- Bus 23: Priemyselný park I = > IDEA: bus ine
- Bus 23: Sibírska = > Vozovka: bus ine
- Linia 23 (Sucharskiego - Westerplatte → Sucharskiego - Westerplatte: bus ine
- 23 → Szpital Wojewódzki: bus ine
- Linia 23: Plac Monte Cassino - Przybówka: bus ine
- 23: bus ine
- 23: Autóbusz-állöüomás = > Szent Flórián téri autóbusz-váróterem: bus ine
- Linia 23: Przybówka - Plac Monte Cassino: bus ine
- Bus 23: Vozovka = > Sibírska: bus ine
- Bus 23: Malý Šariš = > Trojica: bus ine
- ...
Linky číslo 23 v SR, 2 z 2
- 23: Center, forduló = > Petőfi tér = > Bolyky Tamás Általános Iskola: bus ine
- 23: Center, forduló = > Petőfi tér = > Autóbusz-állomás = > Bolyky Tamás Általános Iskola: bus ine
- 23: bus ine
- Bus 23: Kol. Hviezda - Vrútky - Ľadoveň - DPMM: bus ine
- Bus 23: DPMM - Ľadoveň - Vrútky - Kol. Hviezda: bus ine
- Bus 23: IDEA = > Priemyselný park I: bus ine
- Bus 23: Autobusová stanica = > Východná, otoč: bus sad-trencin
- Bus 23: Východná, otoč = > Autobusová stanica: bus sad-trencin
- 23 Pieninská - Majer: bus sad-zv
- ...
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...