Linky číslo 13 v SR
Linky číslo 13 v SR
- 13: bus dpmk
- 13: bus dpmk
- Bus 13: Veľká pošta = > Podhradík: bus dpmp
- 13: Trolejbus Ohrazenice, točna - Dubina, sever: trolleybus dpmp
- 13: Trolejbus Dubina, sever - Ohrazenice, točna: trolleybus dpmp
- Bus 13: Podhradík = > Čierny most: bus dpmp
- Linka č.13, Autobusová stanica > Ferčekovce: bus eurobus-sn
- Linka č.13, Ferčekovce > Autobusová stanica cez Sídlisko Tarča: bus eurobus-sn
- Linka č.13, Autobusová stanica > Ferčekovce cez športovú halu: bus eurobus-sn
- Linka č.13, Autobusová stanica > Ferčekovce priamo vrátane F. Urbánka: bus eurobus-sn
- Linka č.13, Ferčekovce > Autobusová stanica: bus eurobus-sn
- Bus 13: Adam Trajan, otoč = > Autobusová stanica = > Adam Trajan, otoč: bus ine
- Bus 13: Považské Strojárne = > Železničná stanica: bus ine
- Linia 13 (Konarskiego → Długosza - Planty): bus ine
- 13 rejon dworców - rondo Jana Pawła II - Olcza - Ustup - rejon dworców: bus ine
- 13: Karlovo náměstí - Kožichovice, Jitona: bus ine
- Bus 13: Železničná stanica = > Pov. Strojárne: bus ine
- 13: Kožichovice, Jitona - Karlovo náměstí: bus ine
- Bus 13: TESCO = > Kamenný mlyn: bus ine
- Bus 13: Kamenný mlyn = > TESCO: bus ine
- Bus 13: Terminál HD = > Rusek škola: bus ine
- Bus 13: Autobusová stanica = > Adam Trajan, otoč: bus ine
- 13: bus ine
- Bus 13: Kmeťova = > Vašinova = > Vinohrady Chrenová: bus ine
- 13: Sportovní hala - Lesní čtvrť: trolleybus ine
- 13 = > Ipari Park, forduló: bus ine
- Bus 13: Vinohrady Chrenová = > Kmeťova: bus ine
- Bus 13: Kmeťova = > Vinohrady Chrenová: bus ine
- 13: Lesní čtvrť - Sportovní hala: trolleybus ine
- Bus 13: Gen. Svobodu = > Gen. Svobodu: bus sad-trencin
- MHDZV 13 Zlatý Potok - Sekier: bus sad-zv
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...