Cesta: OMA » Doprava » iná » bus » Bardejovská Nová Ves - Slovenská - Tačevská - Poštárka
Bardejovská Nová Ves - Slovenská - Tačevská - Poštárka
dĺžka 8,1 km , spravuje SAD Prešov a. s., číslo trasy 6,
Zastávky popri linke:
Priemyselná - Hudos ¤, Priemyselná - Hudos ¤, Tačevská - Bezručova ¤, Poštárka - Otočište ¤, Komenského SPŠ ¤, Priemyselná - Kamax ¤, Tačevská - Bezručova ¤, Bardejovská Nová Ves - Nám. L. Berku ¤, Bardejovská Nová Ves - Nám. L. Berku ¤, Tačevská - Nemocnica ¤, Mestský cintorín ¤, Priemyselná - Kamax ¤, Priemyselná - Kruhový objazd ¤, Tačevská - Nemocnica ¤, Bardejov, rázcestie Lukavica ¤, Duklianska OC ¤, Ul. Jiráskova -ZŠ ¤, Mičková - Poštárka ¤, Ulica Sv. Jakuba ¤, Mestský cintorín ¤, Bardejovská Nová Ves - Nám. L. Berku ¤, Priemyselná - Kruhový objazd ¤, Mičková - Poštárka ¤, Dlhý rad - okr. úrad ¤, Slovenská - stanica ¤, Ul. Jiráskova -ZŠ ¤, Dlhý rad - okr. úrad ¤, Duklianska OC ¤Má spoločné úseky s linkami:
Tačevská - Komenského - Slovenská - Bardejovské Kúpele ¤ , Kľušov - Tačevská - Slovenská - Dlhá Lúka ¤ , Poštárka - Tačevská - Slovenská - Bardejovská Nová Ves ¤ , Bardejovské Kúpele - Duklianska - Slovenská - Dlhý Rad - Komenského - Mihaľov ¤ , Štefániková - Dlhý Rad - Slovenská - Bardejovská Nová Ves ¤ , Bardejovská Nová Ves - Slovenská - Dlhý Rad - Štefániková ¤ , Bardejovské Kúpele - Slovenská - Komenského - Tačevská ¤ , Tačevská - Slovenská - Bardejovské Kúpele ¤ , Družba - Komenského - Slovenská - Bardejovské Kúpele ¤ , Bardejovské Kúpele - Duklianska - Slovenská - Dlhý rad - Družba ¤ , Bardejovské Kúpele - Ľ. Štúra - Vinbarg - Slovenská - Tačevská ¤ , Dlhá Lúka - Slovenská - Tačevská - Kľušov ¤ , Bardejovské Kúpele - Slovenská - Komenského - Družba ¤ , Bardejovské Kúpele - Slovenská - Tačevská ¤ , Družba - Dlhý rad - Slovenská - Duklianska - Bardejovské Kúpele ¤ , Dlhá Lúka - Slovenská - Dlhý rad - Sázavského ¤ , Mihaľov - Komenského - Dlhý Rad - Slovenská - Duklianska - Bardejovské Kúpele ¤ , Sázavského - Dlhý Rad - Slovenská - Vinbarg - Dlhá Lúka ¤ , Tačevská - Slovenská - Vinbarg - Ľ. Štúra - Bard. Kúpele ¤Ide po uliciach:
Giraltovská ¤ , Námestie L. Berku ¤ , Priemyselná ¤ , Slovenská ¤ , Sv. Jakuba ¤ , Ťačevská ¤ , Kpt. Nálepku ¤ , Jiráskova ¤ , Komenského ¤ , Poštárka ¤ , Dubová ¤ , Dlhý rad ¤ , Nová ¤ , Smer Bard. Nová Ves ¤ , Duklianska ¤Trasa vedie cez okresy
okres Bardejov: 8,1 km (100 %),Wikipédia
Evanjelický kostol v Bardejove ¤, Radničné námestie (Bardejov) ¤, Humanistické gymnázium (Bardejov) ¤, Kostol svätého Egídia (Poprad) ¤, Mestská radnica (Bardejov) ¤, Bazilika svätého Egídia (Bardejov) ¤, Chrám svätých Petra a Pavla (Bardejov) ¤, Chrám svätého prepodobného Serafima Sarovského ¤, Bardejov ¤, Mestský štadión Bardejov ¤, Bardejov (okres) ¤Podobné linky 6:
ine: Bus 6 Szymbark Łęgi = > Zajezdnia MZK, , ine: Bus 6: Edisonova = > Gorazdova, , dzs-mk-trans: Bus 6: Psych. nemocnica = > Priemyselná 2, , dzs-mk-trans: Bus 6: Stráňany = > Žel. stanica, , ine: 6 Uherské Hradiště, aut. nádr. - Kunovice - Míkovice - Uherské Hradiště, aut. nádr., , ine: Tram 6: Starý Lískovec ⇒ Královo Pole, nádraží, , ine: Tram 6: Královo Pole, nádraží ⇒ Starý Lískovec, , ine: Linia 6: Zasław - > Wójtowstwo, , dzs-mk-trans: Bus 6: Továrenská = > Stráňany blok B, , dpmz: Trolleybus 6: Matice slovenskej - > Stodolova, , ine: Bus 6 Zajezdnia MZK = > Szymbark Łęgi, , dzs-mk-trans: Bus 6: Stráňany = > Žel. stanica, , dzs-mk-trans: Bus 6: Zemp. strojárne = > Psych. nemocnica, , ine: 6: Dunakeszi, Vasútállomás = > Repülőtér = > Temető = > Dunakeszi, Vasútállomás = > Horányi RÉV = > Barátság útja 9. = > Hunyadi János utca = > Dunakesz, Vasútállomás, , ine: Bus 6: Gorazdova = > Vašinova = > Edisonova, , ine: Bus 6: Autobusová stanice = > Domamyslice, , ine: 6: Vasútállomás = > Gesztenye fasor = > Városközpont = > Erkel Ferenc utca = > Városközpont = > Kossuth tér = > Fellner Jakab utca, , ine: Bus 6: Sułkowice Bolęcina 1 Pętla = > Andrychów Dworzec Autobusowy, , ine: Bus 6 D.A. → Konradów → D.A., , ine: Bus 6: Prednádražie, G. Dusíka = > Sibírska, , ine: Bus 6: Sibírska = > Prednádražie, G. Dusíka, , ine: Bus 6: Osiedle Karpackie = > Lipnik Granica, , ine: Bus 6: Lipnik Granica = > Osiedle Karpackie, , ine: Tramvajová linka 6 Nová Ulice→Fibichova, , eurobus-sn: Linka č.6, Autobusová stanica > Sídlisko Mier a späť, , dpmz: Trolleybus 6: Stodolova - > Matice slovenskej, , dpmz: Trolleybus 6: Stodolova - > OC Dubeň, , dpmz: Trolleybus 6: OC Dubeň - > Stodolova, , ine: Bus 6 Zajezdnia MZK = > Kobylanka - Kościół, , ine: Bus 6 Kobylanka - Kościół = > Szymbark Łęgi, , ine: Bus 6 Kobylanka - Kościół = > Zamkowa, , ine: 6 = > Újgyőri főtér, , dpmp: 6: Rybitví, zadní brána - Dukla, vozovna, , ine: Bus 6: Gorazdova = > Edisonova, , dzs-mk-trans: Bus 6: Žel. stanica = > Stráňany Lipová, , dzs-mk-trans: Bus 6: Žel. stanica = > Psych. nemocnica, , dzs-mk-trans: Bus 6: Psych. nemocnica = > Továrenská 2, , ine: 6: Otrokovice - Jižní Svahy, Kocanda, , ine: Bus 6 Szymbark Łęgi = > Kobylanka - Kościół, , ine: Bus 6: Edisonova = > Vašinova = > Gorazdova, , ine: 6: Somsály, autóbusz-forduló = > Autóbusz-állomás, , ine: Tramvajová linka 6 Fibichova→Nová Ulice, , ine: Linia 6 (29 Listopada → Dw. Aut. MPK przyst. końcowy), , ine: 6: Autóbusz-állomás = > Somsály, autóbusz-forduló, , sad-trencin: Bus 6: Sihoť IV = > Záblatie, Rybáre - Detské mestečko = > Sihoť IV, , ine: 6 = > Campingtelep, , ine: 6: Autóbusz-állomás = > Hódoscsépány, Nyárjasalja út = > Somsály, autóbusz-forduló, , ine: Bus 6: Andrychów Dworzec Autobusowy = > Sułkowice Bolęcina 1 Pętla, , ine: 6, , ine: 6 "B": Volán telep = > Huszár Aladár úti forduló = > Autóbusz-állomás, , ine: 6 "A": Autóbusz-állomás = > Szabó Lőrinc iskola, , dpmk: Tram 6: Staničné námestie = > Námestie Maratónu mieru, , ine: Tram 6: Výškovice = > Mor. Ostrava,Plynárny, , ine: Tram 6: Mor. Ostrava,Plynárny = > Výškovice, , ine: Bus 6: Domamyslice = > Autobusová stanice, , dpm-bb: Trolejbus 6: Železničná stanica -Tulská, , ine: 6: Somsály, autóbusz-forduló = > Hódoscsépány, Nyárjasalja út = > Autóbusz-állomás - Kórház, , ine: 6: Közúti Igazgatóság = > Kórház = > Gombási út 94., , ine: 6: Közúti Igazgatóság = > Gombási út 94., , ine: 6: Gombási út 94. = > Közúti Igazgatóság, , ine: 6 = > Helyi autóbusz-állomás, , dzs-mk-trans: Bus 6: IBV-II = > Žel. stanica, , dzs-mk-trans: Bus 6: Psych. nemocnica = > Zemplínske strojárne, , sad-zv: MHDZV 6 Podborová - Západ, , ine: Linia 6 (Sucharskiego - Westerplatte → 29 Listopada), , ine: Trolejbus 6, , ine: Trolejbus 6, , dzs-mk-trans: Bus 6: Továrenská = > Psych. nemocnica, , ine: 6 = > Pereces, , ine: 6 "C": Huszár Aladár úti forduló = > Bremas Kft. = > Kenessey Albert Kórház, , dpmk: Tram 6: Námestie Maratónu mieru = > Staničné námestie, , ine: Poštárka - Tačevská - Slovenská - Bardejovská Nová Ves, , dpmp: 6: Dukla, vozovna - Rybitví, zadní brána, , ine: Linia 6: Wójtowstwo - > Zasław,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -7304924, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: bus, osm uid: 0, route name: Bardejovská Nová Ves Slovenská Tačevská Poštárka, osm version: 9, osm changeset: 0, osm timestamp: 2022 03 28T16:59:10Z, 2, dlzka: 8092, pocet seg: 6, lon: 21.2864, lat: 49.2951, povodna farba: sad presov a. s.,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...