Cesta: OMA » Doprava » iná » bus » Bardejovské Kúpele - Slovenská - Komenského - Družba
Bardejovské Kúpele - Slovenská - Komenského - Družba
dĺžka 9,4 km , spravuje SAD Prešov a. s., číslo trasy 12,
Zastávky popri linke:
Tačevská - Kotolňa ¤, Sazavského - Plaváreň ¤, Partizánska - Tačevská ¤, Bardejovské Kúpele ¤, Komenského SPŠ ¤, Sídlisko Družba - Pod papierňou ¤, Partizánska - Tačevská ¤, Sídlisko Družba - Guttgeselova ¤, Sazavského - Plaváreň ¤, Partizánska - Polícia ¤, Tačevská - Kotolňa ¤, Partizánska - Polícia ¤, Partizánska - Okr. súd ¤, Bardejovské Kúpele - Križovatka ¤, Duklianska - Salaš ¤, Duklianska - Salaš ¤, Komenského - 1. ZŠ ¤, Duklianska OC ¤, Ul. Jiráskova -ZŠ ¤, Komenského - 1. ZŠ ¤, Partizánska - Okr. súd ¤, Duklianska - Kruhový objazd ¤, Komenského SPŠ ¤, Duklianska - Kruhový objazd ¤, Dlhý rad - okr. úrad ¤, Slovenská - stanica ¤, Ul. Jiráskova -ZŠ ¤, Dlhý rad - okr. úrad ¤, Duklianska OC ¤Má spoločné úseky s linkami:
Tačevská - Komenského - Slovenská - Bardejovské Kúpele ¤ , Kľušov - Tačevská - Slovenská - Dlhá Lúka ¤ , Poštárka - Tačevská - Slovenská - Bardejovská Nová Ves ¤ , Bardejovské Kúpele - Duklianska - Slovenská - Dlhý Rad - Komenského - Mihaľov ¤ , Štefániková - Dlhý Rad - Slovenská - Bardejovská Nová Ves ¤ , Bardejovská Nová Ves - Slovenská - Dlhý Rad - Štefániková ¤ , Bardejovské Kúpele - Slovenská - Komenského - Tačevská ¤ , Tačevská - Slovenská - Bardejovské Kúpele ¤ , Družba - Komenského - Slovenská - Bardejovské Kúpele ¤ , Bardejovské Kúpele - Duklianska - Slovenská - Dlhý rad - Družba ¤ , Bardejovská Nová Ves - Slovenská - Tačevská - Poštárka ¤ , Bardejovské Kúpele - Ľ. Štúra - Vinbarg - Slovenská - Tačevská ¤ , Dlhá Lúka - Slovenská - Tačevská - Kľušov ¤ , Bardejovské Kúpele - Slovenská - Tačevská ¤ , Družba - Dlhý rad - Slovenská - Duklianska - Bardejovské Kúpele ¤ , Bardejovské Kúpele - Duklianska - Slovenská - Dlhý Rad - Komenského - Mihaľov ¤ , Dlhá Lúka - Slovenská - Dlhý rad - Sázavského ¤ , Mihaľov - Komenského - Dlhý Rad - Slovenská - Duklianska - Bardejovské Kúpele ¤ , Sázavského - Dlhý Rad - Slovenská - Vinbarg - Dlhá Lúka ¤ , Tačevská - Slovenská - Vinbarg - Ľ. Štúra - Bard. Kúpele ¤ , Mihaľov - Komenského - Dlhý Rad - Slovenská - Duklianska - Bardejovské Kúpele ¤Ide po uliciach:
Pod papierňou ¤ , Slovenská ¤ , Ťačevská ¤ , Jiráskova ¤ , Komenského ¤ , Partizánska ¤ , Dlhý rad ¤ , Duklianska ¤Trasa vedie cez okresy
okres Bardejov: 9,4 km (100 %),Wikipédia
Evanjelický kostol v Bardejove ¤, Ján Andraščík ¤, Radničné námestie (Bardejov) ¤, Humanistické gymnázium (Bardejov) ¤, Kostol svätého Egídia (Poprad) ¤, Mestská radnica (Bardejov) ¤, Bazilika svätého Egídia (Bardejov) ¤, Chrám svätých Petra a Pavla (Bardejov) ¤, Chrám svätého prepodobného Serafima Sarovského ¤, Bardejov ¤, Mestský štadión Bardejov ¤, Bardejov (okres) ¤Podobné linky 12:
ine: Bus 12: Podhradová = > Šebastovce, , dpmp: Bus 12: Šidlovec = > Sibírska, , ine: Bus 12: Branč, žel. stanica = > Gorazdova, , ine: Bus 12: Branč, žel. stanica = > CENTRUM, Mlyny, , dpmp: 12: Trolejbus Úhřetice - Hlavní nádraží, , ine: Bus 12: Branč, žel. stanica = > Nitrianske strojárne = > Gorazdova, , ine: Bus 12: Šebastovce = > Podhradová, , ine: Bus 12: Ivanka p. Nitre, Luk = > Gorazdova, , ine: Bus 12: IDEA = > CENTRUM, Mlyny, , ine: Bus 12: Gorazdova = > Ivanka p. Nitre, Luk, , ine: Bus 12: IDEA = > Nitrianske strojárne = > Gorazdova, , ine: Bus 12: Gorazdova = > IDEA, , ine: 12: Karlovo náměstí - Ptáčov, , arriva-nove-zamky: 12: Malý Kiar, obec = > Vinohrady, sídlisko, , arriva-nove-zamky: 12: Malý Kiar, obec = > Vinohrady, sídlisko = > Námestie Šoltésovej = > TESCO hypermarket = > CITY PARK = > AS-Železničná stanica, nást.č.28 = > Ul.28.oktróba, , ine: Tram 12: Dubina = > Hranečník, , ine: Bus 12: Ivanka p. Nitre, Luk = > Nitrianske strojárne = > Gorazdova, , dpmp: 12: Trolejbus Hlavní nádraží - Úhřetice, , ine: Linia 12 (Konarskiego → Długosza - Planty), , ine: Bus 12: Kopánka, Nám. SUT = > Žel. stanica, , ine: 12: Dolina Strążyska - Kuźnice - Rejon Dworca, , ine: Bus 12: Gorazdova = > Nitrianske strojárne = > Ivanka p. Nitre, Luk, , ine: Bus 12: Velký Beranov - Štoky, nám., , ine: 12: Karlovo náměstí - Ptáčov, , ine: Družba - Komenského - Slovenská - Bardejovské Kúpele, , ine: Bus 12, , ine: Bus 12: Březhrad = > Kingspan, , arriva-nove-zamky: 12: Námestie hrdinov, Hotel Levice = > Vinohrady, sídlisko = > Námestie Šoltésovej = > TESCO hypermarket = > AS-Železničná stanica, nást.č.28, , ine: 12: Kórház = > Bolyky Tamás Általános Iskola = > Kórház, , arriva-nove-zamky: 12: Námestie hrdinov, Hotel Levice = > Vinohrady, sídlisko = > Námestie Šoltésovej = > TESCO hypermarket = > CITY PARK = > AS-Železničná stanica, nást.č.28, , arriva-nove-zamky: 12: Námestie hrdinov, Hotel Levice = > Vinohrady, sídlisko = > Námestie Šoltésovej = > TESCO hypermarket = > AS-Železničná stanica, nást.č.28 = > Ul.28.oktróba, , ine: Bus 12: ATH Błonia = > Hałcnów Kościół, , ine: Bus 12: Hałcnów Kościół = > ATH Błonia, , arriva-nove-zamky: 12: Námestie hrdinov, Hotel Levice = > Vinohrady, sídlisko, , ine: Bus 12: Gorazdova = > Branč, žel. stanica, , arriva-nove-zamky: 12: Vinohrady, sídlisko = > Námestie Šoltésovej = > TESCO hypermarket = > AS-Železničná stanica, nást.č.28 = > Ul.28.oktróba, , arriva-nove-zamky: 12: Malý Kiar, obec = > Poliklinika = > Vinohrady, sídlisko = > Námestie Šoltésovej = > TESCO hypermarket = > AS-Železničná stanica, nást.č.28, , ine: Tram 12: Komárov ⇒ Technologický park, , ine: Tram 12: Technologický park ⇒ Komárov, , ine: Bus 12: Poliklinika = > Autobusová stanica, , ine: Bus 12: Gorazdova = > Nitrianske strojárne = > Branč, žel. stanica, , arriva-nove-zamky: 12: Malý Kiar, obec = > Vinohrady, sídlisko = > Námestie Šoltésovej = > TESCO hypermarket = > AS-Železničná stanica, nást.č.28, , ine: Bus 12: Linčianska = > Kopánka, Nám. SUT, , ine: Bus 12: Kopánka, Nám. SUT = > Linčianska, , ine: Tram 12: Hranečník = > Dubina, , eurobus-sn: Linka č.12, Novoveská Huta, Poľovník > Nemocnica s poliklinikou, , sad-zv: MHDZV 12 Západ - Zlatý Potok, , eurobus-sn: Linka č.12, Hasičská stanica > Nemocnica s poliklinikou, , dpmp: Bus 12: Sibírska = > Šidlovec, , eurobus-sn: Linka č.12, Nemocnica s poliklinikou > Novoveská Huta, Poľovník, , ine: Bus 12: Autobusová stanica = > Poliklinika, , ine: 12,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -7251345, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: bus, osm uid: 0, route name: Bardejovské Kúpele Slovenská Komenského Družba, osm version: 10, osm changeset: 0, osm timestamp: 2023 04 06T07:11:43Z, 2, dlzka: 9432, pocet seg: 4, lon: 21.2754, lat: 49.3019, povodna farba: sad presov a. s.,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...