Cesta: OMA » Doprava » sad-trencin » bus » Bus 17: Gen. Svobodu = > Gen. Svobodu
Bus 17: Gen. Svobodu = > Gen. Svobodu
dĺžka 14,1 km , spravuje SAD Trenčín, číslo trasy 17, názvy: Bus 17: Gen. Svobodu => Gen. Svobodu
Zastávky popri linke:, 1 z 2
Gen. Svobodu ¤, Zlatovská, SAD ¤, Brnianska ¤, Dlhé hony ¤, Biskupice, cintorín ¤, Stavokov ¤, Ľudovíta Stárka ¤, Beckovská ¤, Mateja Bela ¤, Piešťanská ¤, Mateja Bela ¤, Pod Juhom ¤, Cintorínska ¤, Biskupice, námestie ¤, Stavokov ¤, Soblahovská ¤, Cintorínska ¤, Gymnázium ¤, Biskupice, námestie ¤, 28. októbra ¤, Pod Juhom ¤, Zlatovská ¤, Brnianska ¤, Trenčín, gymnázium ¤, Soblahovská ¤, Beckovská ¤, Dlhé hony ¤, Park Úspech ¤, Legionárska ¤, Park Úspech ¤Zastávky popri linke:, 2 z 2
Noviny ¤, Zlatovská, SAD ¤, Gen. Svobodu ¤, Trenčín, SAD ¤, Legionárska ¤, Dolný Šianec ¤, 28. októbra ¤, Braneckého ¤, Minit ¤, Inovecká stred ¤, Trenčín,Biskupice,nám. ¤, Bresman ¤prestupné linky:
Train 53XX: Trenčín - > Chynorany ¤, Train 53XX: Topoľčany - > Trenčín ¤, Train 53XX: Trenčín - > Topoľčany ¤, Train 53XX: Chynorany - > Trenčín ¤Má spoločné úseky s linkami:
Bus 2: Sihoť IV = > Nozdrkovce ¤ , Bus 1: Kubrá, námestie = > Gen. Svobodu, otoč ¤ , Bus 25: OC Laugaricio = > Gen. Svobodu, otoč ¤ , Flixbus 1291: Viedeň Erdberg, autobusová stanica VIB = > Krakov, autobusová stanica MDA ¤ , Bus 22: Gen. Svobodu = > Autobusová stanica ¤ , Bus 23: Autobusová stanica = > Východná, otoč ¤ , Bus 8: Gen. Svobodu = > Opatovská, Sihoť IV. ¤ , Bus 23: Východná, otoč = > Autobusová stanica ¤ , Bus 1: Gen. Svobodu = > Kubra, námestie ¤ , Flixbus 915: Košice, autobusová stanica = > Plzeň, CAN Husova ¤ , Bus 22: Autobusová stanica = > Gen. Svobodu, otoč ¤ , Flixbus 857: Trenčín, autobusová stanica = > Praha, ÚAN Florenc ¤ , Bus 25: Gen. Svobodu = > OC Laugaricio ¤ , Flixbus 915: Plzeň, CAN Husova = > Autobusová stanica Košice ¤ , Bus 3: Gen. Svobodu, otoč = > Orechové, Vlárska ¤ , Bus 17: Gen. Svobodu = > Zlatovská, SAD ¤ , Flixbus N1291: Medyka Granica = > Viedeň Erdberg, autobusový terminál VIB ¤ , Bus 5: Saratovská, ZŠ = > Zlatovská, VOD-EKO ¤ , Bus 28: Sihoť IV = > Východná, otoč ¤ , Bus 3: Orechové, Vlárska = > Gen. Svobodu ¤ , Bus 28: Východná, otoč = > Sihoť IV ¤ , Bus 13: Gen. Svobodu = > Gen. Svobodu ¤ , Flixbus N1291: Viedeň Erdberg, autobusová stanica VIB = > Medyka Granica ¤ , Bus 2: Nozdrkovce = > Sihoť IV ¤ , Bus 8: Opatovská, Sihoť IV. = > Gen. Svobodu, otoč ¤ , Flixbus 917: Krakov, autobusová stanica MDA = > Ľubľana, autobusová stanica ¤ , Bus 6: Sihoť IV = > Záblatie, Rybáre - Detské mestečko = > Sihoť IV ¤ , Bus 17: Gen. Svobodu = > Gen. Svobodu ¤ , Bus 11: Kubrica, nám. = > Saratovská, ZŠ ¤ , Flixbus 917: Ľubľana, autobusová stanica = > Krakov, autobusová stanica MDA ¤ , Bus 5: Zlatovská, VOD-EKO = > Saratovská, ZŠ ¤ , Flixbus 857: Praha, ÚAN Florenc = > Trenčín, autobusová stanica ¤ , Flixbus 1291: Krakov, autobusová stanica MDA = > Viedeň Erdberg, autobusový terminál VIB ¤ , Bus 11: Saratovská, ZŠ = > Kubrica, nám ¤Ide po uliciach:
Dlhé hony ¤ , Ku štvrtiam ¤ , Ľudovíta Stárka ¤ , Námestie sv. Anny ¤ , Rozmarínová ¤ , Soblahovská ¤ , Zlatovská ¤ , Gen. Svobodu ¤ , Kniežaťa Pribinu ¤ , J. Braneckého ¤ , Legionárska ¤ , Biskupická ¤ , Brnianska ¤ , Piešťanská ¤ , Bratislavská ¤Trasa vedie cez okresy
okres Trenčín: 12,8 km (90.6 %),Trasa vedie cez obce
Trenčín: 12,8 km (90.6 %), Zámostie: 4,2 km (29.9 %), Zlatovce: 4,0 km (28.6 %), Juh, TN: 2,4 km (16.8 %), Centrum: 2,1 km (14.9 %), Dlhé Hony: 2,1 km (14.9 %), Trenčianske Biskupice: 2,0 km (14.2 %),Podobné linky 17:
ine: Bus 17: Kmeťova = > Priemyselný park I, , dpmk: 17, , dpmk: 17, , ine: Bus 17 Wapienne = > Zajezdnia MZK, , ine: Bus 17: Terminál HD = > Svinary = > Terminál HD, , ine: Bus 17: Priemyselný park I = > Priemyselný park V = > Kmeťova, , dpmp: Bus 17: Širpo = > Sídlisko III, , ine: Tram 17: Poruba,Vřesinská = > Dubina, , ine: Tram 17: Dubina = > Poruba,Vřesinská, , ine: 17 rejon dworców - Kuźnice, , dpmp: 17: Srch, točna - Hlavní nádraží, , ine: Bus 17: Nemilany = > Farmak, , sad-trencin: Bus 17: Gen. Svobodu = > Zlatovská, SAD, , ine: Bus 17 Osiedle Górne = > Zajezdnia MZK, , ine: Bus 17 Zajezdnia MZK = > Osiedle Górne, , ine: Bus 17: Priemyselný park I = > Kmeťova, , ine: Bus 17 Zajezdnia MZK = > Owczary Cerkiew, , ine: Bus 17 Owczary Cerkiew = > Zajezdnia MZK, , ine: Bus 17 Owczary Cerkiew = > Osiedle Górne, , sad-trencin: Bus 17: Gen. Svobodu = > Gen. Svobodu, , ine: Bus 17, , ine: Bus 17: Farmak = > Nemilany, , ine: ČSAD Frýdek-Místek 17 Baška, Hodoňovice, Kamenec - Frýdek-Místek, Místek, Frýdlantská, , ine: 17, , ine: Bus 17 Zajezdnia MZK = > Wapienne, , ine: Linia 17 (Smolika - Sąd → Barska - Granica), , ine: Linia 17 (Barska - Granica → Smolika - Sąd), , dpmp: 17: Hlavní nádraží - Srch, točna, , dpmp: Bus 17: Sídlisko III = > Širpo, , ine: Bus 17 Osiedle Górne = > Owczary Cerkiew,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -6606408, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: bus, to: Gen. Svobodu, via: Biskupice nám., from: Gen. Svobodu, osm uid: 0, route name: Bus 17: Gen. Svobodu => Gen. Svobodu, osm version: 19, osm changeset: 0, osm timestamp: 2023 08 15T11:11:30Z, 2, dlzka: 14147, pocet seg: 10, lon: 18.0272, lat: 48.8838,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...