Cesta: OMA » Doprava » sad-trencin » bus » Bus 13: Gen. Svobodu = > Gen. Svobodu
Bus 13: Gen. Svobodu = > Gen. Svobodu
dĺžka 20 km , spravuje SAD Trenčín, číslo trasy 13, názvy: Bus 13: Gen. Svobodu => Gen. Svobodu
Zastávky popri linke:, 1 z 2
Gen. Svobodu ¤, Zlatovská, SAD ¤, Záblatie, stred ¤, ZŠ Veľkomoravská ¤, Záblatská ¤, Brnianska ¤, Detské mestečko ¤, Hanzlíkovská ¤, Beckovská ¤, Mateja Bela ¤, Vinohrady ¤, Mateja Bela ¤, Pod Juhom ¤, Istebnícka ¤, Vinohrady ¤, Istebnícka ¤, Kasárenská ¤, Old Herold ¤, Gymnázium ¤, Nemocnica ¤, Pod Juhom ¤, Zlatovská ¤, Nemocnica ¤, Detské mestečko ¤, Brnianska ¤, Trenčín, gymnázium ¤, Beckovská ¤, Pod privádzačom ¤, Kasárenská ¤, Park Úspech ¤Zastávky popri linke:, 2 z 2
Legionárska ¤, Park Úspech ¤, Noviny ¤, Pod privádzačom ¤, Zlatovská, SAD ¤, Ku štvrtiam ¤, Gen. Svobodu ¤, Trenčín, SAD ¤, Legionárska ¤, Braneckého ¤, Old Herold ¤, Záblatie, stred ¤, Bresman ¤Má spoločné úseky s linkami:
Bus 2: Sihoť IV = > Nozdrkovce ¤ , Bus 1: Kubrá, námestie = > Gen. Svobodu, otoč ¤ , Bus 25: OC Laugaricio = > Gen. Svobodu, otoč ¤ , Flixbus 1291: Viedeň Erdberg, autobusová stanica VIB = > Krakov, autobusová stanica MDA ¤ , Bus 22: Gen. Svobodu = > Autobusová stanica ¤ , Bus 23: Autobusová stanica = > Východná, otoč ¤ , Bus 8: Gen. Svobodu = > Opatovská, Sihoť IV. ¤ , Bus 23: Východná, otoč = > Autobusová stanica ¤ , Bus 1: Gen. Svobodu = > Kubra, námestie ¤ , Flixbus 915: Košice, autobusová stanica = > Plzeň, CAN Husova ¤ , Bus 22: Autobusová stanica = > Gen. Svobodu, otoč ¤ , Flixbus 857: Trenčín, autobusová stanica = > Praha, ÚAN Florenc ¤ , Bus 25: Gen. Svobodu = > OC Laugaricio ¤ , Flixbus 915: Plzeň, CAN Husova = > Autobusová stanica Košice ¤ , Bus 3: Gen. Svobodu, otoč = > Orechové, Vlárska ¤ , Bus 17: Gen. Svobodu = > Zlatovská, SAD ¤ , Flixbus N1291: Medyka Granica = > Viedeň Erdberg, autobusový terminál VIB ¤ , Bus 5: Saratovská, ZŠ = > Zlatovská, VOD-EKO ¤ , Bus 28: Sihoť IV = > Východná, otoč ¤ , Bus 3: Orechové, Vlárska = > Gen. Svobodu ¤ , Bus 28: Východná, otoč = > Sihoť IV ¤ , Flixbus N1291: Viedeň Erdberg, autobusová stanica VIB = > Medyka Granica ¤ , Bus 2: Nozdrkovce = > Sihoť IV ¤ , Bus 8: Opatovská, Sihoť IV. = > Gen. Svobodu, otoč ¤ , Flixbus 917: Krakov, autobusová stanica MDA = > Ľubľana, autobusová stanica ¤ , Bus 6: Sihoť IV = > Záblatie, Rybáre - Detské mestečko = > Sihoť IV ¤ , Bus 17: Gen. Svobodu = > Gen. Svobodu ¤ , Bus 11: Kubrica, nám. = > Saratovská, ZŠ ¤ , Flixbus 917: Ľubľana, autobusová stanica = > Krakov, autobusová stanica MDA ¤ , Bus 5: Zlatovská, VOD-EKO = > Saratovská, ZŠ ¤ , Flixbus 857: Praha, ÚAN Florenc = > Trenčín, autobusová stanica ¤ , Flixbus 1291: Krakov, autobusová stanica MDA = > Viedeň Erdberg, autobusový terminál VIB ¤ , Bus 11: Saratovská, ZŠ = > Kubrica, nám ¤ , Bus 17: Gen. Svobodu = > Gen. Svobodu ¤Ide po uliciach:
Majerská ¤ , Dolné pažite ¤ , Električná ¤ , Hanzlíkovská ¤ , Istebnícka ¤ , Ku štvrtiam ¤ , Na Kamenci ¤ , Námestie sv. Anny ¤ , Rozmarínová ¤ , Sigôtky ¤ , Vlárska ¤ , Záblatská ¤ , Zlatovská ¤ , Gen. Svobodu ¤ , Kniežaťa Pribinu ¤ , J. Braneckého ¤ , Legionárska ¤ , Brnianska ¤ , Bratislavská ¤Trasa vedie cez okresy
okres Trenčín: 14,7 km (74 %),Trasa vedie cez obce
Trenčín: 14,7 km (74 %), Zlatovce: 3,1 km (15.7 %), Zámostie: 3,1 km (15.4 %), Záblatie: 2,1 km (10.8 %), Centrum: 2,1 km (10.7 %), Juh, TN: 2,1 km (10.6 %), Hanzlíková: 1,63 km (8.2 %), Trenčianske Biskupice: 1,51 km (7.6 %), Dlhé Hony: 1,16 km (5.8 %), Istebník: 0,99 km (5 %),Podobné linky 13:
ine: 13 = > Ipari Park, forduló, , dpmp: 13: Trolejbus Dubina, sever - Ohrazenice, točna, , dpmp: 13: Trolejbus Ohrazenice, točna - Dubina, sever, , ine: 13 rejon dworców - rondo Jana Pawła II - Olcza - Ustup - rejon dworców, , ine: 13: Karlovo náměstí - Kožichovice, Jitona, , ine: Bus 13: Železničná stanica = > Pov. Strojárne, , ine: 13: Kožichovice, Jitona - Karlovo náměstí, , dpmp: Bus 13: Podhradík = > Čierny most, , ine: Bus 13: TESCO = > Kamenný mlyn, , ine: Bus 13: Kamenný mlyn = > TESCO, , ine: Bus 13: Terminál HD = > Rusek škola, , ine: Bus 13: Autobusová stanica = > Adam Trajan, otoč, , eurobus-sn: Linka č.13, Ferčekovce > Autobusová stanica, , eurobus-sn: Linka č.13, Autobusová stanica > Ferčekovce, , eurobus-sn: Linka č.13, Ferčekovce > Autobusová stanica cez Sídlisko Tarča, , eurobus-sn: Linka č.13, Autobusová stanica > Ferčekovce priamo vrátane F. Urbánka, , ine: Bus 13: Kmeťova = > Vašinova = > Vinohrady Chrenová, , sad-zv: MHDZV 13 Zlatý Potok - Sekier, , ine: Bus 13: Adam Trajan, otoč = > Autobusová stanica = > Adam Trajan, otoč, , ine: Bus 13: Považské Strojárne = > Železničná stanica, , ine: 13, , ine: Bus 13: Vinohrady Chrenová = > Kmeťova, , ine: Bus 13: Kmeťova = > Vinohrady Chrenová, , ine: 13: Lesní čtvrť - Sportovní hala, , ine: 13: Sportovní hala - Lesní čtvrť, , eurobus-sn: Linka č.13, Autobusová stanica > Ferčekovce cez športovú halu, , ine: Linia 13 (Konarskiego → Długosza - Planty), , dpmp: Bus 13: Veľká pošta = > Podhradík, , dpmk: 13, , dpmk: 13,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -6459520, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: bus, to: Gen. Svobodu, from: Gen. Svobodu, osm uid: 0, route name: Bus 13: Gen. Svobodu => Gen. Svobodu, osm version: 27, osm changeset: 0, osm timestamp: 2024 02 09T21:19:52Z, 2, dlzka: 19874, pocet seg: 24, lon: 18.0243, lat: 48.8899,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...