Cesta: OMA » Doprava » iná » bus » Bus 18: Kláštorská ul., Vŕšok = > Nitrianska ul., Aupark = > Jánošíkova ul., hostinec
Bus 18: Kláštorská ul., Vŕšok = > Nitrianska ul., Aupark = > Jánošíkova ul., hostinec
dĺžka 9,5 km , spravuje Arriva Trnava, číslo trasy 18, názvy: Bus 18: Kláštorská ul., Vŕšok => Nitrianska ul., Aupark => Jánošíkova ul., hostinec, Kláštorská-Jánošíkova-Aupark-Aut.stanica-Kláštorská-Jánošíkova
Zastávky popri linke:, 1 z 2
Námestie 1. mája ¤, Prednádražie, nákup.str. Kocka ¤, Dopravná ul. II ¤, Štefánikova ul., Hoštáky ¤, Jánošíkova, stred ¤, Kláštorská ul., Vŕšok ¤, Námestie 1. mája ¤, Kláštorská ul., Orviský kút ¤, Prednádražie, Semafor ¤, Kino ¤, Kláštorská ul., letisko ¤, Kláštorská ul., Orviský kút ¤, Štefánikova ul., CZŠ ¤, Pod Párovcami, Bodona ¤, Jánošíkova ul., hostinec ¤, Chirana a.s. ¤, Pod Párovcami, Bodona ¤, Štefánikova ul., Hoštáky ¤, Autobusová stanica ¤, Chirana a.s. ¤, predaj lístkov ¤, taxi ¤, Nitrianska ul., Aupark ¤, Novinový stánok ¤, Vajanského nám. ¤, Dopravná ul. II ¤, Mlyny ¤, Piešťany, Kláštorská ulica Vŕšok ¤, Kláštorská ul., Vŕšok ¤, Piešťany, Obvodný úrad ¤Zastávky popri linke:, 2 z 2
Obvodný úrad ¤, Kolonáda ¤, Piešťany, Obvodný úrad ¤, Obvodný úrad ¤, Novinový stánok ¤, Štefánikova ul., CZŠ ¤, Nitrianska ul., Aupark ¤, Prednádražie, nákup.str. Kocka ¤, Prednádražie, Semafor ¤Má spoločné úseky s linkami:
Bus 13: Adam Trajan, otoč = > Autobusová stanica = > Adam Trajan, otoč ¤ , Bus 11: Kúpeľný Ostrov, Balnea Grand = > Autobusová stanica ¤ , Bus 11: N. Tesla sídl., bytovka = > Autobusová stanica ¤ , Bus 3: Poliklinika = > Autobusová stanica = > Poliklinika ¤ , Bus 1: Kúpeľný Ostrov, Balnea Grand = > Adam Trajan, otoč = > Poliklinika ¤ , Bus 1: Kúpeľný Ostrov, Balnea Grand = > Adam Trajan, otoč ¤ , Bus 3: Poliklinika = > Autobusová stanica = > Adam Trajan, otoč ¤ , Bus 11: Kúpeľný Ostrov, Balnea Grand = > Autobusová stanica = > N. Tesla sídl., bytovka ¤ , Bus 14: Adam Trajan, otoč = > Autobusová stanica = > V. Floreát, Slnečná ul. = > Adam Trajan, otoč ¤ , Bus 4: Adam Trajan, otoč = > Autobusová stanica = > Poliklinika ¤ , Bus 1: Poliklinika = > Adam Trajan, otoč = > Kúpeľný Ostrov, Balnea Grand ¤ , Bus 1: Adam Trajan, otoč = > Kúpeľný Ostrov, Balnea Grand ¤ , Bus 11: N. Tesla sídl., bytovka = > Autobusová stanica = > Kúpeľný Ostrov, Balnea Grand ¤ , Bus 12: Poliklinika = > Autobusová stanica ¤ , Bus 2: Adam Trajan, otoč = > Autobusová stanica ¤ , Bus 14: Adam Trajan, otoč = > Autobusová stanica = > V. Floreát, Kúpeľná ul. = > Adam Trajan, otoč ¤ , Bus 18: Jánošíkova ul., hostinec = > Nitrianska ul., Aupark = > Autobusová stanica ¤ , Bus 4: Poliklinika = > Autobusová stanica = > Poliklinika ¤ , Bus 20: Štefánikova ul., Hoštáky = > N. Tesla sídl., rázc. pri kríži ¤ , Bus 4: Poliklinika = > Autobusová stanica = > Sĺňava, Školský majetok = > Poliklinika ¤ , Bus 20: N. Tesla sídl., rázc. pri kríži = > Štefánikova ul., Hoštáky ¤ , Bus 8: Kocurice, otoč = > NÚRCH = > Kocurice, otoč ¤ , Bus 13: Autobusová stanica = > Adam Trajan, otoč ¤ , Bus 20: Dubová ul. = > Kocurice, otoč ¤ , Bus 12: Autobusová stanica = > Poliklinika ¤ , Bus 3: Poliklinika = > V. Floreát, Rybná ul. = > Autobusová stanica > Poliklinika ¤ , Bus 11: Autobusová stanica = > N. Tesla sídl., bytovka ¤ , Bus 2: Autobusová stanica = > Adam Trajan, otoč ¤ , Bus 3: Poliklinika = > Sĺňava, Školský majetok = > Autobusová stanica > Poliklinika ¤ , Bus 18: Autobusová stanica = > Jánošíkova ul., hostinec ¤ , Bus 3: Poliklinika = > Autobusová stanica = > Poliklinika = > Sĺňava, Školský majetok = > Poliklinika ¤ , Bus 8: Kocurice, otoč = > Povodie Váhu p.r. = > Kocurice, otoč ¤ , Bus 11: Autobusová stanica = > Kúpeľný Ostrov, Balnea Grand ¤ , Bus 14: Autobusová stanica = > V. Floreát, Kúpeľná ul. = > Adam Trajan, otoč ¤ , Bus 8: Kocurice, otoč = > Povodie Váhu p.r. = > N. Tesla sídl., rázc. pri kríži ¤ , Bus 8: N. Tesla sídl., rázc. pri kríži = > Povodie Váhu p.r. = > N. Tesla sídl., rázc. pri kríži ¤ , Bus 20: Kocurice, otoč = > Detvianska ul., MŠ ¤Ide po uliciach:
A. Hlinku ¤ , Dopravná ¤ , Krajinská ¤ , Nitrianska ¤ , Pod Párovcami ¤ , Winterova ¤ , Štefánikova ¤ , Jánošíkova ¤ , Kláštorská ¤ , Žilinská cesta ¤ , Rázusova ¤ , Vrbovská cesta ¤ , Bratislavská ¤Trasa vedie cez okresy
okres Piešťany: 8,2 km (86.1 %),Trasa vedie cez obce
Piešťany: 8,2 km (86.1 %),Wikipédia
Piešťany (okres) ¤, Železničná stanica Piešťany ¤, Technický skúšobný ústav Piešťany ¤, Aupark (Piešťany) ¤, Gymnázium sv. Michala Archanjela ¤, Gymnázium Pierra de Coubertina ¤, Kursalon (Piešťany) ¤, Balneologické múzeum ¤Podobné linky 18:
dpmp: 18: Živanice, Nerad - Mikulovice, Staňkova, , ine: 18, , ine: Linia 18: Korczyna - Żeglce, , dpmp: 18: Mikulovice, Staňkova - Živanice, Nerad, , dpmp: Bus 18: Veľká pošta = > Bzenov, , ine: Bus 18: Stare Bielsko Kościół = > Osiedle Złote Łany, , ine: Linia 18: Żeglce - Korczyna, , ine: Bus 18: Železničná stanica Nitra = > Cintorín Mlynárce, , ine: Bus 18: Osiedle Złote Łany = > Stare Bielsko Kościół, , dpmp: Bus 18: Bzenov = > Veľká pošta, , ine: Bus 18: Železničná stanica Nitra = > Kynek = > METRO, , ine: Bus 18: Železničná stanica Nitra = > Kynek, , ine: Bus 18: Cintorín Mlynárce = > Železničná stanica Nitra, , ine: Bus 18: Železničná stanica Nitra = > METRO = > Kynek, , dpmp: 18, , ine: Bus 18: Kynek = > Železničná stanica Nitra, , ine: Bus 18: METRO = > Kynek = > Železničná stanica Nitra, , ine: 18, , ine: Bus 18: Autobusová stanica = > Jánošíkova ul., hostinec, , dpmk: Bus 18: Nová nemocnica = > Madridská, , ine: Bus 18: Železničná stanica Nitra = > Železničná zastávka Mlynárce, , ine: Bus 18: Železničná stanica Nitra = > Rybárska, , ine: Bus 18: Kynek = > Dubíkova = > Železničná stanica Nitra, , ine: Bus 18: Železničná stanica Nitra = > Dubíkova = > Kynek, , ine: Bus 18: Jánošíkova ul., hostinec = > Nitrianska ul., Aupark = > Autobusová stanica, , dpmk: Bus 18: Madridská = > Nová nemocnica, , dpmk: 18,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -6076478, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: bus, to: Jánošíkova ul., hostinec, via: Nitrianska ul., Aupark, from: Kláštorská ul., Vŕšok, network: MHD Piešťany, osm uid: 0, duration: 00:32, arriva:id: 5;7;9;11;13;15;17;19, ref:arriva: 204118, route name: Bus 18: Kláštorská ul., Vŕšok => Nitrianska ul., Aupark => Jánošíkova ul., hostinec, osm version: 14, official name: Kláštorská Jánošíkova Aupark Aut.stanica Kláštorská Jánošíkova, osm changeset: 0, osm timestamp: 2024 02 22T13:05:37Z, 2, dlzka: 9508, pocet seg: 2, lon: 17.8257, lat: 48.5962, povodna farba: arriva trnava,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...