Cesta: OMA » Doprava » iná » bus » Bus 32: Praznov,konečná = > Aut.nástupište
Bus 32: Praznov,konečná = > Aut.nástupište
dĺžka 13,8 km , spravuje DPMPB, číslo trasy 32, názvy: Bus 32: Praznov, konečná => Aut.nástupište
Zastávky popri linke:, 1 z 2
Zemiansky Kvašov ¤, Zemiansky Kvašov II ¤, taxi ¤, Železničná stanica ¤, Praznov IV ¤, Zemiansky Kvašov II ¤, Ul. Mládežnícka ¤, Praznov II ¤, Praznov I ¤, Praznov III (KD) ¤, Pov.Bystrica, Praznov, rázc. ¤, Praznov II ¤, Praznov I ¤, Praznov IV ¤, Nemocnica ¤, Kvašov,Šuraba ¤, predaj lístkov ¤, Hliny,rázc. ¤, Kvašov,Šuraba ¤, Zemiansky Kvašov III ¤, Považská Bystrica,,AS ¤, Považská Bystrica,,AS ¤, Ul.Lánska ¤, Zemiansky Kvašov III ¤, Nemocnica ¤, Ul.Štefánikova ¤, Ul.Lánska ¤, Hliny,Jednota ¤, SPŠ ¤, Ul.Štefánikova ¤Zastávky popri linke:, 2 z 2
TESCO, parkovisko ¤, Kúpalisko ¤, Kúpalisko ¤, Poľovnícka reštaurácia ¤, Štadión ¤, SPŠ ¤, Pekárne ¤, Štadión ¤, Pekárne ¤, Hliny,Jednota ¤, Ul.Kukučínova ¤, Poľovnícka reštaurácia ¤, Praznov,konečná ¤, Ul.Kukučínova ¤, Železničná stanica ¤, Považská Bystrica,,AS ¤Má spoločné úseky s linkami:
Bus 8: Aut.nástupište = > D.Milochov ¤ , Bus 11: Ul.M.Benku II (V.ZŠ) = > Aut.nástupište ¤ , Bus 9: Jelšové = > Aut.nástupište ¤ , Bus 8: D.Milochov = > Aut.nástupište ¤ , Bus 9: Aut.nástupište = > Jelšové ¤ , Bus 11: Aut.nástupište = > Ul.M.Benku II (V.ZŠ) ¤ , Bus 2: Podvažie,konečná = > Orlové = > Železničná stanica ¤ , Bus 2: Železničná stanica = > Podvažie,konečná ¤ , Bus 2: Podvažie,konečná = > III. ZŠ = > Aut.nástupište ¤ , Bus 3P: Aut.nástupište = > Podmanín,konečná ¤ , Bus 5: Považská Teplá,vodojem = > Aut.nástupište ¤ , Flixbus 915: Košice, autobusová stanica = > Plzeň, CAN Husova ¤ , Bus 32: Aut.nástupište = > Praznov,konečná ¤ , Bus 5: Aut.nástupište = > Považská Teplá,Vrtižer ¤ , Bus 5: Považská Teplá,vodojem = > Považská Teplá,Vrtižer = > Aut.nástupište ¤ , Bus 5: Aut.nástupište = > Považská Teplá,Vrtižer = > Považská Teplá,vodojem ¤ , Bus 51: Praznov = > Aut.nástupište ¤ , Bus 3: Zakvášov,konečná = > Aut.nástupište ¤ , Bus 4E: Zemiansky Kvašov = > Slovenských Partizánov = > Aut.nástupište ¤ , Bus 2: Železničná stanica = > Orlové = > Podvažie ¤ , Bus 3: Aut.nástupište = > Zakvášov,konečná ¤ , Bus 9: H.Moštenec= > Aut.nástupište ¤ , Bus 52: Aut.nástupište = > Podmanín = > Hliny = > Rozkvet = > Hliny = > Aut. nástupište ¤ , Flixbus 915: Plzeň, CAN Husova = > Autobusová stanica Košice ¤ , Bus 51: Aut.nástupište = > Hliny ¤ , Bus 4H: Aut.nástupište = > Ul. Lánska = > Hliny,rázc. ¤ , Bus 3P: Aut.nástupište = > ABŠO = > Podmanín,konečná ¤ , Bus 4: Aut.nástupište = > Ul. Lánska = > Zemiansky Kvašov ¤ , Bus 9: Aut.nástupište = > H. Moštenec ¤ , Bus 4: Zemiansky Kvašov = > Ul. Lánska = > Aut.nástupište ¤ , Bus 3: Zakvášov,konečná = > ABŠO = > Aut.nástupište ¤ , Bus 9: Aut.nástupište = > H.Moštenec ¤ , Bus 9: H.Moštenec= > Aut.nástupište ¤ , Bus 32: Praznov,konečná = > Aut.nástupište ¤ , Bus 32E: Aut.nástupište = > Praznov,konečná ¤ , Bus 3P: Podmanín,konečná = > Aut.nástupište ¤ , Bus 100: Aut.nástupište = > Ul.M.Benku II (V.ZŠ) ¤ , Bus 13: Považské Strojárne = > Železničná stanica ¤ , Bus 100: Ul.M.Benku II (V.ZŠ) = > Aut.nástupište ¤ , Bus 5: Považská Teplá,vodojem = > Ul. Lánska = > Aut.nástupište ¤ , Bus 32: Aut.nástupište = > Praznov,konečná ¤ , Bus 32E: Praznov,konečná = > Aut.nástupište ¤ , Bus 13: Železničná stanica = > Pov. Strojárne ¤Ide po uliciach:
Hliny ¤ , Dedovec ¤ , Lánska ¤ , Mládežnická ¤ , Odborov ¤ , Robotnícka ¤ , Zakvášov ¤ , SNP ¤ , M. R. Štefánika ¤ , Športovcov ¤ , Partizánska ¤ , M. Kukučína ¤Trasa vedie cez okresy
okres Považská Bystrica: 12,4 km (89.9 %),Trasa vedie cez obce
Považská Bystrica: 12,4 km (89.9 %), SNP: 3,0 km (21.5 %), Praznov: 2,5 km (18.4 %), Západ, PB: 2,3 km (16.8 %), Lány: 1,64 km (11.9 %), Hliny: 1,29 km (9.4 %), Zemiansky Kvašov: 673 m (4.9 %), Stred: 657 m (4.8 %),Wikipédia
Estakáda Považská Bystrica ¤, Považská Bystrica ¤, Tunel Považská Bystrica ¤, Považská Bystrica (okres) ¤, Administratívna budova štátnych orgánov ¤Podobné linky 32:
dpmk: 32, , dpmp: Bus 32: Sibírska = > Trojica, , ine: Bus 32: Praznov,konečná = > Aut.nástupište, , dpmk: 32, , dpb: Bus 32: Dlhé diely = > Hlavná stanica, , sad-zv: 32 Gaštanová - Iliaš, , dpb: Bus 32: Hlavná stanica = > Dlhé diely, , ine: 32: Česká ⇒ Královo Pole, Srbská, , ine: Bus 32: Viničky = > Gorazdova, , ine: 32: MOL Városrész = > Autóbusz-állomás = > Ipari Park = > Koppánymonostor, tábor, , ine: Bus 32: Gorazdova = > Viničky, , ine: Bus 32: Aut.nástupište = > Praznov,konečná, , ine: Bus 32: Aut.nástupište = > Praznov,konečná, , ine: Bus 32: Kol. Hviezda - Žel. stanica, , ine: 32: Kudlov - Mladcová, , ine: Bus 32: Žel. stanica - Kol. Hviezda, , ine: 32: Mladcová - Kudlov, , ine: 32: Královo Pole, Srbská ⇒ Česká, , dpmp: Bus 32: Okružná = > Sibírska,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -4541164, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: bus, to: Aut.nástupište, via: Zem.Kvašov;Lánska, from: Praznov, konečná, network: MHD PB, osm uid: 0, route name: Bus 32: Praznov, konečná => Aut.nástupište, osm version: 26, osm changeset: 0, osm timestamp: 2022 05 16T09:31:37Z, 2, dlzka: 13767, pocet seg: 9, lon: 18.4659, lat: 49.1047, povodna farba: dpmpb,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...