Cesta: OMA » Doprava » iná » bus » Bus 26: Metodova = > CENTRUM, Mlyny
Bus 26: Metodova = > CENTRUM, Mlyny
dĺžka 4,2 km , spravuje Transdev, číslo trasy 26, názvy: Bus 26: Metodova => CENTRUM, Mlyny
Zastávky popri linke:
Rázcestie Metodova ¤, Predmostie ¤, Metodova ¤, Moskovská ¤, Rázcestie Panská dolina ¤, Rázcestie Metodova ¤, Novinový stánok ¤, Rázcestie Panská dolina ¤, Rázcestie Moskovská ¤, Rázcestie Metodova ¤, CENTRUM, Mlyny ¤, Fraňa Mojtu ¤, Predmostie ¤, Rázcestie Moskovská ¤, Pod Zoborom ¤, Fraňa Mojtu ¤, CENTRUM, Mlyny ¤prestupné linky:
Bus 24: Železničná stanica Nitra = > Kmeťova ¤, Bus 11: Párovské Háje = > CENTRUM, Mlyny ¤, Bus 11: Párovské Háje = > Liaharenský podnik = > CENTRUM, Mlyny ¤, Bus 26: Jakuba Haška = > CENTRUM, Mlyny ¤, Bus 26: Jakuba Haška = > Nový cintorín = > CENTRUM, Mlyny ¤, Bus 21: Železničná stanica Nitra = > Lužianky, žel. stanica ¤, Bus 18: Železničná stanica Nitra = > Železničná zastávka Mlynárce ¤, Bus 25: Špitálska = > Rybárska ¤, Bus 18: Železničná stanica Nitra = > Cintorín Mlynárce ¤, Bus 18: Železničná stanica Nitra = > METRO = > Kynek ¤, Bus 18: Železničná stanica Nitra = > Rybárska ¤, Bus 18: Železničná stanica Nitra = > Kynek = > METRO ¤, Bus 18: Železničná stanica Nitra = > Kynek ¤, Bus 33: Železničná stanica Nitra = > Viničky ¤, Bus 18: Železničná stanica Nitra = > Dubíkova = > Kynek ¤Má spoločné úseky s linkami:
Bus 26: Jakuba Haška = > Metodova ¤ , Bus 17: Kmeťova = > Priemyselný park I ¤ , Bus 6: Edisonova = > Gorazdova ¤ , Bus 23: Priemyselný park I = > IDEA ¤ , Bus 2: Kmeťova = > Šindolka, Dolnohorská ¤ , Bus 26: Metodova = > Nový cintorín = > SEC ¤ , Bus 35: Kmeťova = > Mestský park ¤ , Bus 35: Mestský park = > Kmeťova ¤ , Bus 9: Kmeťova = > Nemocnica Zobor ¤ , Bus 7: Kmeťova = > Kalvária ¤ , Bus 32: Gorazdova = > Viničky ¤ , Bus 9: Nemocnica Zobor = > Kmeťova ¤ , Bus 7: Považská = > Kmeťova = > Kalvária ¤ , Bus 7: Kalvária = > Kmeťova ¤ , Bus 7: Kalvária = > Kmeťova = > Považská ¤ , Bus 26: CENTRUM, Mlyny = > Metodova ¤ , Bus 26: SEC = > Metodova ¤ , Bus 25: Špitálska = > Nemocnica Zobor ¤ , Bus 14: Gorazdova = > Nitrianske strojárne = > IDEA ¤ , Bus 12: Gorazdova = > Ivanka p. Nitre, Luk ¤ , Bus 12: Gorazdova = > IDEA ¤ , Bus 4: Kmeťova = > Priemyselný park V = > Dražovce ¤ , Bus 4: Dražovce = > Kmeťova ¤ , Bus 26: Metodova = > Jakuba Haška ¤ , Bus 8: Gorazdova = > Rybárska ¤ , Bus 16: Priemyselný park I = > Gorazdova ¤ , Bus 30: Považská = > Poliklinika Chrenová = > Gorazdova ¤ , Bus 16: Gorazdova = > Priemyselný park I ¤ , Bus 30: Gorazdova = > Poliklinika Chrenová = > Kmeťova = > Považská ¤ , Bus 30: Gorazdova = > Kmeťova ¤ , Bus 26: Metodova = > Nový cintorín = > Jakuba Haška ¤ , Bus 8: Gorazdova = > METRO ¤ , Bus 8: Gorazdova = > Cintorín Mlynárce ¤ , Bus 8: Gorazdova = > Lužianky, Vinárska ¤ , Flixbus K813: Bratislava, centrálna autobusová stanica = > Topoľčany, autobusová stanica MHD ¤ , Bus 4: Dražovce = > CENTRUM, Mlyny ¤ , Bus 26: Jakuba Haška = > Nový cintorín = > Metodova ¤ , Bus 25: Nemocnica Zobor = > Rybárska ¤ , Bus 17: Priemyselný park I = > Priemyselný park V = > Kmeťova ¤ , Bus 6: Gorazdova = > Vašinova = > Edisonova ¤ , Bus 4: Kmeťova = > Šindolka, Dolnohorská = > Dražovce ¤ , Bus 26: Metodova = > SEC ¤ , Bus 12: Gorazdova = > Nitrianske strojárne = > Ivanka p. Nitre, Luk ¤ , Bus 4: Dražovce = > Fraňa Mojtu = > Kmeťova ¤ , Bus 19: Janíkovce = > Železničná stanica Nitra ¤ , Flixbus K815: Banská Bystrica, autobusová stanica = > Praha, ÚAN Florenc ¤ , Bus 30: Kmeťova = > Gorazdova ¤ , Bus 15: Gorazdova = > SEC ¤ , Flixbus K811: Banská Bystrica, autobusová stanica = > Bratislavská centrálna autobusová stanica ¤ , Bus 99: Kmeťova = > Šindolka, Dolnohorská ¤ , Bus 6: Gorazdova = > Edisonova ¤ , Bus 6: Edisonova = > Vašinova = > Gorazdova ¤ , Bus 17: Priemyselný park I = > Kmeťova ¤ , Bus 27: Železničná stanica Nitra = > Nitr. Hrnčiarovce ¤ , Bus 2: Šindolka, Dolnohorská = > Železničná stanica Nitra ¤ , Bus 27: Štitáre = > Nitr. Hrnčiarovce = > Železničná stanica Nitra ¤ , Bus 23: Priemyselný park I = > Železničná stanica Nitra ¤ , Bus 23: Železničná stanica Nitra = > Priemyselný park I ¤ , Bus 27: Železničná stanica Nitra = > Nitr. Hrnčiarovce = > Štitáre ¤ , Bus 13: Vinohrady Chrenová = > Kmeťova ¤ , Bus 1: Nemocnica Zobor = > Železničná stanica Nitra ¤ , Bus 14: Gorazdova = > Nitrianske strojárne ¤ , Bus 10: Lanovka = > Kmeťova ¤ , Bus 2: Šindolka, Dolnohorská = > Mestská hala ¤ , Bus 1: Železničná stanica Nitra = > Nemocnica Zobor ¤ , Bus 25: Nemocnica Zobor = > Špitálska ¤ , Bus 10: Kmeťova = > Lanovka ¤ , Bus 26: SEC = > Nový cintorín = > Metodova ¤ , Bus 23: IDEA = > Priemyselný park I ¤ , Bus 12: Gorazdova = > Branč, žel. stanica ¤ , Bus 2: Šindolka, Dolnohorská = > Kmeťova ¤ , Flixbus K813: Topoľčany, autobusová stanica MHD = > Bratislavská centrálna autobusová stanica ¤ , Bus 4: Dražovce = > Priemyselný park V = > Kmeťova ¤ , Bus 12: Gorazdova = > Nitrianske strojárne = > Branč, žel. stanica ¤Ide po uliciach:
Fraňa Mojtu ¤ , Moskovská ¤ , Jelenecká ¤ , Kmeťkova ¤ , Mostná ¤ , Napervillská ¤ , Dobšinského ¤ , Tatarkova ¤ , Štúrova ¤Trasa vedie cez okresy
okres Nitra: 4,2 km (100 %),Wikipédia
Kostol Svätého Ducha (Nitra) ¤, Nitra ¤, Nitriansky kraj ¤, Nitra (okres) ¤, Pribinovo námestie (Nitra) ¤, Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre ¤, Mestský dom (Nitra) ¤, Synagóga v Nitre ¤Podobné linky 26:
ine: 26: Stará osada ⇒ Kamenný vrch, , ine: Bus 26: Jakuba Haška = > Metodova, , ine: 26: Kamenný vrch ⇒ Jírova, , ine: Bus 26: Metodova = > Nový cintorín = > SEC, , ine: Bus 26: SEC = > Metodova, , dpmz: 26 Rosinská-Kamenná, , ine: Bus 26: Metodova = > Jakuba Haška, , ine: 26: Jírova ⇒ Kamenný vrch, , ine: Bus 26: Metodova = > Nový cintorín = > Jakuba Haška, , ine: Bus 26: Jakuba Haška = > Nový cintorín = > Metodova, , ine: 26: Jírova ⇒ Stará osada ⇒ Kamenný vrch, , dpmp: 26: Hlavní nádraží - Dubina, centrum, , dpmp: Bus 26: SPINEA - Záturecká = > Čierny most, , dpmp: Bus 26: Veľká pošta = > SPINEA - Záturecká, , ine: 26: Autóbusz-állomás = > Bolyky Tamás Általános Iskola = > Somsály, autóbusz-forduló, , ine: Bus 26: Metodova = > SEC, , ine: Bus 26: Wapienna Osiedle = > Warszawska Dworzec, , ine: Bus 26: Warszawska Dworzec = > Wapienna Osiedle, , ine: 26, , dpmp: 26 Dubina, centrum - Hlavní nádraží, , ine: 26: Kamenný vrch ⇒ Stará osada, , dpmk: 26, , dpb: Bus 26: Homolova = > Volkswagen, VW2, , dpb: Bus 26: Jána Jonáša, VW1 = > Opletalova, VW5 = > Homolova, , dpb: Bus 26: Volkswagen, VW2 = > Homolova, , dpb: Bus 26: Homolova = > Opletalova, VW5 = > Jána Jonáša, VW1, , ine: 26: Kamenný vrch ⇒ Stará osada ⇒ Jírova, , ine: Bus 26: Jakuba Haška = > CENTRUM, Mlyny, , ine: Bus 26: Jakuba Haška = > Nový cintorín = > CENTRUM, Mlyny, , ine: Bus 26: SEC = > Nový cintorín = > Metodova, , ine: Bus 26: CENTRUM, Mlyny = > Metodova, , ine: Bus 26: Terminál HD = > Stěžírky, , sad-zv: 26 Internátna - Starohorská,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -3871367, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: bus, to: CENTRUM, Mlyny, from: Metodova, network: MHD Nitra, osm uid: 0, route name: Bus 26: Metodova => CENTRUM, Mlyny, osm version: 10, osm changeset: 0, osm timestamp: 2022 04 03T23:04:46Z, 2, dlzka: 4188, pocet seg: 7, lon: 18.0991, lat: 48.3198, povodna farba: transdev,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...