Cesta: OMA » Doprava » iná » bus » Bus 35: Mestský park = > Kmeťova
Bus 35: Mestský park = > Kmeťova
dĺžka 6,5 km , spravuje Transdev, číslo trasy 35, názvy: Bus 35: Mestský park => Kmeťova
Zastávky popri linke:
Čajkovského ¤, Predmostie ¤, Divadlo Andreja Bagara ¤, Kavcova ¤, Kavcova ¤, Andreja Hlinku, Centro ¤, Divadlo Andreja Bagara ¤, CENTRUM, Mlyny ¤, Univerzity ¤, Hollého ¤, Andreja Hlinku, Centro ¤, Predmostie ¤, Poliklinika Klokočina ¤, Mikovíniho ¤, Kmeťova ¤, Bizetova ¤, Bizetova ¤, Mestský park ¤, Štúrova ¤, CENTRUM, Mlyny ¤, Univerzity ¤prestupné linky:
Bus 8: Lužianky, Vinárska = > Gorazdova ¤, Flixbus K813: Bratislava, centrálna autobusová stanica = > Topoľčany, autobusová stanica MHD ¤, Bus 8: Cintorín Mlynárce = > Gorazdova ¤, Flixbus K815: Praha, ÚAN Florenc = > Banská Bystrica, autobusová stanica ¤, Bus 18: Cintorín Mlynárce = > Železničná stanica Nitra ¤, Bus 18: METRO = > Kynek = > Železničná stanica Nitra ¤, Flixbus K811: Bratislava, centrálna autobusová stanica = > Banská Bystrica, autobusová stanica ¤, Bus 13: Kmeťova = > Vašinova = > Vinohrady Chrenová ¤, Bus 18: Kynek = > Železničná stanica Nitra ¤, Bus 18: Kynek = > Dubíkova = > Železničná stanica Nitra ¤, Bus 21: Lužianky, žel. stanica = > Železničná stanica Nitra ¤, Bus 13: Kmeťova = > Vinohrady Chrenová ¤, Bus 33: Viničky = > Železničná stanica Nitra ¤Má spoločné úseky s linkami:
Bus 26: Jakuba Haška = > Metodova ¤ , Bus 17: Kmeťova = > Priemyselný park I ¤ , Bus 22: IDEA = > Rybárska ¤ , Bus 6: Edisonova = > Gorazdova ¤ , Bus 22: IDEA = > Nitrianske strojárne = > Rybárska ¤ , Bus 22: Železničná zastávka Mlynárce = > Nitrianske strojárne ¤ , Bus 23: Priemyselný park I = > IDEA ¤ , Bus 2: Kmeťova = > Šindolka, Dolnohorská ¤ , Bus 26: Metodova = > Nový cintorín = > SEC ¤ , Bus 24: Kmeťova = > Železničná stanica Nitra ¤ , Bus 24: Železničná stanica Nitra = > Kmeťova ¤ , Bus 11: Párovské Háje = > CENTRUM, Mlyny ¤ , Bus 11: Párovské Háje = > Liaharenský podnik = > CENTRUM, Mlyny ¤ , Bus 35: Kmeťova = > Mestský park ¤ , Bus 32: Viničky = > Gorazdova ¤ , Bus 9: Kmeťova = > Nemocnica Zobor ¤ , Bus 26: Jakuba Haška = > CENTRUM, Mlyny ¤ , Bus 26: Jakuba Haška = > Nový cintorín = > CENTRUM, Mlyny ¤ , Bus 7: Kmeťova = > Kalvária ¤ , Bus 32: Gorazdova = > Viničky ¤ , Bus 9: Nemocnica Zobor = > Kmeťova ¤ , Bus 7: Považská = > Kmeťova = > Kalvária ¤ , Bus 7: Kalvária = > Kmeťova ¤ , Bus 7: Kalvária = > Kmeťova = > Považská ¤ , Bus 26: CENTRUM, Mlyny = > Metodova ¤ , Bus 26: SEC = > Metodova ¤ , Bus 14: Gorazdova = > Nitrianske strojárne = > IDEA ¤ , Bus 12: Gorazdova = > Ivanka p. Nitre, Luk ¤ , Bus 12: Gorazdova = > IDEA ¤ , Bus 22: Železničná zastávka Mlynárce = > IDEA ¤ , Bus 4: Kmeťova = > Priemyselný park V = > Dražovce ¤ , Bus 4: Dražovce = > Kmeťova ¤ , Bus 26: Metodova = > Jakuba Haška ¤ , Bus 8: Gorazdova = > Rybárska ¤ , Bus 16: Priemyselný park I = > Gorazdova ¤ , Bus 30: Považská = > Poliklinika Chrenová = > Gorazdova ¤ , Bus 26: Metodova = > CENTRUM, Mlyny ¤ , Bus 16: Gorazdova = > Priemyselný park I ¤ , Bus 30: Gorazdova = > Poliklinika Chrenová = > Kmeťova = > Považská ¤ , Bus 30: Gorazdova = > Kmeťova ¤ , Bus 22: Železničná zastávka Mlynárce = > Nitrianske strojárne = > IDEA ¤ , Bus 22: IDEA = > Rybárska = > Partizánska ¤ , Bus 26: Metodova = > Nový cintorín = > Jakuba Haška ¤ , Bus 8: Gorazdova = > METRO ¤ , Bus 8: Gorazdova = > Cintorín Mlynárce ¤ , Bus 8: Gorazdova = > Lužianky, Vinárska ¤ , Bus 11: CENTRUM, Mlyny = > Prameň = > Párovské Háje ¤ , Bus 11: CENTRUM, Mlyny = > Liaharenský podnik = > Párovské Háje ¤ , Bus 4: Dražovce = > CENTRUM, Mlyny ¤ , Bus 26: Jakuba Haška = > Nový cintorín = > Metodova ¤ , Bus 25: Nemocnica Zobor = > Rybárska ¤ , Bus 17: Priemyselný park I = > Priemyselný park V = > Kmeťova ¤ , Bus 6: Gorazdova = > Vašinova = > Edisonova ¤ , Bus 21: Železničná stanica Nitra = > Lužianky, žel. stanica ¤ , Bus 4: Kmeťova = > Šindolka, Dolnohorská = > Dražovce ¤ , Bus 26: Metodova = > SEC ¤ , Bus 12: Gorazdova = > Nitrianske strojárne = > Ivanka p. Nitre, Luk ¤ , Bus 4: Dražovce = > Fraňa Mojtu = > Kmeťova ¤ , Bus 19: Janíkovce = > Železničná stanica Nitra ¤ , Flixbus K815: Banská Bystrica, autobusová stanica = > Praha, ÚAN Florenc ¤ , Bus 30: Kmeťova = > Gorazdova ¤ , Bus 15: Gorazdova = > SEC ¤ , Flixbus K811: Banská Bystrica, autobusová stanica = > Bratislavská centrálna autobusová stanica ¤ , Bus 99: Kmeťova = > Šindolka, Dolnohorská ¤ , Bus 6: Gorazdova = > Edisonova ¤ , Bus 6: Edisonova = > Vašinova = > Gorazdova ¤ , Bus 17: Priemyselný park I = > Kmeťova ¤ , Bus 18: Železničná stanica Nitra = > Železničná zastávka Mlynárce ¤ , Bus 25: Špitálska = > Rybárska ¤ , Bus 99: Železničná stanica Nitra = > Štúrova ¤ , Bus 18: Železničná stanica Nitra = > Cintorín Mlynárce ¤ , Bus 18: Železničná stanica Nitra = > METRO = > Kynek ¤ , Bus 27: Železničná stanica Nitra = > Nitr. Hrnčiarovce ¤ , Bus 18: Železničná stanica Nitra = > Rybárska ¤ , Bus 2: Šindolka, Dolnohorská = > Železničná stanica Nitra ¤ , Bus 18: Železničná stanica Nitra = > Kynek = > METRO ¤ , Bus 18: Železničná stanica Nitra = > Kynek ¤ , Bus 27: Štitáre = > Nitr. Hrnčiarovce = > Železničná stanica Nitra ¤ , Bus 23: Priemyselný park I = > Železničná stanica Nitra ¤ , Bus 23: Železničná stanica Nitra = > Priemyselný park I ¤ , Bus 27: Železničná stanica Nitra = > Nitr. Hrnčiarovce = > Štitáre ¤ , Bus 13: Vinohrady Chrenová = > Kmeťova ¤ , Bus 33: Železničná stanica Nitra = > Viničky ¤ , Bus 1: Nemocnica Zobor = > Železničná stanica Nitra ¤ , Bus 14: Gorazdova = > Nitrianske strojárne ¤ , Bus 10: Lanovka = > Kmeťova ¤ , Bus 18: Železničná stanica Nitra = > Dubíkova = > Kynek ¤ , Bus 2: Šindolka, Dolnohorská = > Mestská hala ¤ , Bus 1: Železničná stanica Nitra = > Nemocnica Zobor ¤ , Bus 25: Nemocnica Zobor = > Špitálska ¤ , Bus 10: Kmeťova = > Lanovka ¤ , Bus 26: SEC = > Nový cintorín = > Metodova ¤ , Bus 23: IDEA = > Priemyselný park I ¤ , Bus 12: Gorazdova = > Branč, žel. stanica ¤ , Bus 2: Šindolka, Dolnohorská = > Kmeťova ¤ , Flixbus K813: Topoľčany, autobusová stanica MHD = > Bratislavská centrálna autobusová stanica ¤ , Bus 4: Dražovce = > Priemyselný park V = > Kmeťova ¤ , Bus 12: Gorazdova = > Nitrianske strojárne = > Branč, žel. stanica ¤Ide po uliciach:
Mostná ¤ , Wilsonovo nábrežie ¤ , Hviezdoslavova trieda ¤ , Jesenského ¤ , Trieda Andreja Hlinku ¤ , Hollého ¤ , Kmeťova ¤ , Železničiarska ¤ , Štúrova ¤ , Slančíkovej ¤Trasa vedie cez okresy
okres Nitra: 6,5 km (100 %),Wikipédia
Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre ¤, Nitriansky hrad ¤, Bazilika svätého Emeráma ¤, Nitra ¤, Nitriansky kraj ¤, Kostol Svätého Ducha (Nitra) ¤, Nitrianska župa (Uhorsko) ¤, Mestský dom (Nitra) ¤, Nitra aréna ¤, Pribinovo námestie (Nitra) ¤, Nitra (okres) ¤, Kostol Navštívenia Panny Márie (Nitra) ¤Podobné linky 35:
ine: 35: Poliklinika - Velíková, točna, , ine: 35: Velíková, točna - Poliklinika, , sad-zv: 35 Železničná stanica - Skubín, , ine: 35, , dpb: Bus 35: Dlhé diely = > Dúbravská cesta, , dpb: Bus 35: Dúbravská cesta = > Dlhé diely, , ine: Bus 35: Lipnik Wielkopolska = > Warszawska Dworzec, , ine: 35: Barvičova ⇒ Mendlovo náměstí, , ine: Bus 35: Kmeťova = > Mestský park, , ine: Bus 35: Warszawska Dworzec = > Lipnik Wielkopolska, , dpmp: Bus 35: Delňa = > Širpo, , ine: 35: Mendlovo náměstí ⇒ Barvičova,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -3838461, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: bus, to: Kmeťova, from: Mestský park, bicycle: designated, network: MHD Nitra, osm uid: 0, interval: 01:00, seasonal: summer, route name: Bus 35: Mestský park => Kmeťova, wheelchair: no, osm version: 19, opening hours: Sa Su 10:00 20:00, osm changeset: 0, osm timestamp: 2024 02 05T20:42:31Z, 2, dlzka: 6530, pocet seg: 5, lon: 18.0786, lat: 48.3082, povodna farba: transdev,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...