Cesta: OMA » Doprava » iná » bus » Bus 16: Priemyselný park I = > Gorazdova
Bus 16: Priemyselný park I = > Gorazdova
dĺžka 10,9 km , spravuje Transdev, číslo trasy 16, názvy: Bus 16: Priemyselný park I => Gorazdova
Zastávky popri linke:
Priemyselný park VI. ¤, Priemyselný park III ¤, Priemyselný park VI. ¤, Nábrežie mládeže ¤, Nábrežie mládeže ¤, Lomnická ¤, Priemyselný park IV ¤, Priemyselný park V ¤, Priemyselný park IV ¤, Sitnianska ¤, Priemyselný park III ¤, Priemyselný park I ¤, Priemyselný park II ¤, Priemyselný park VII ¤, Priemyselný park I ¤, Priemyselný park II ¤, Priemyselný park VII ¤, Gorazdova ¤, Lomnická ¤, Andreja Hlinku, Centro ¤, Bohúňova ¤, Výstavisko ¤, Priemyselný park V ¤, Pod Zoborom ¤, Bohúňova ¤, Andreja Hlinku, Centro ¤, Výstavisko ¤, Gorazdova ¤, predaj lístkov ¤, Poliklinika Chrenová ¤, Sitnianska ¤, Novinový stánok ¤prestupné linky:
Flixbus K815: Praha, ÚAN Florenc = > Banská Bystrica, autobusová stanica ¤, Flixbus K811: Bratislava, centrálna autobusová stanica = > Banská Bystrica, autobusová stanica ¤, Bus 13: Kmeťova = > Vašinova = > Vinohrady Chrenová ¤, Bus 13: Vinohrady Chrenová = > Kmeťova ¤, Bus 13: Kmeťova = > Vinohrady Chrenová ¤Má spoločné úseky s linkami:
Bus 26: Jakuba Haška = > Metodova ¤ , Bus 17: Kmeťova = > Priemyselný park I ¤ , Bus 6: Edisonova = > Gorazdova ¤ , Bus 23: Priemyselný park I = > IDEA ¤ , Bus 2: Kmeťova = > Šindolka, Dolnohorská ¤ , Bus 26: Metodova = > Nový cintorín = > SEC ¤ , Bus 35: Kmeťova = > Mestský park ¤ , Bus 35: Mestský park = > Kmeťova ¤ , Bus 32: Viničky = > Gorazdova ¤ , Bus 9: Kmeťova = > Nemocnica Zobor ¤ , Bus 32: Gorazdova = > Viničky ¤ , Bus 9: Nemocnica Zobor = > Kmeťova ¤ , Bus 26: CENTRUM, Mlyny = > Metodova ¤ , Bus 26: SEC = > Metodova ¤ , Bus 25: Špitálska = > Nemocnica Zobor ¤ , Bus 14: IDEA = > Nitrianske strojárne = > Gorazdova ¤ , Bus 12: Ivanka p. Nitre, Luk = > Gorazdova ¤ , Bus 14: Gorazdova = > Nitrianske strojárne = > IDEA ¤ , Bus 12: Gorazdova = > Ivanka p. Nitre, Luk ¤ , Bus 12: IDEA = > Nitrianske strojárne = > Gorazdova ¤ , Bus 12: Gorazdova = > IDEA ¤ , Bus 12: Branč, žel. stanica = > Gorazdova ¤ , Bus 4: Kmeťova = > Priemyselný park V = > Dražovce ¤ , Bus 4: Dražovce = > Kmeťova ¤ , Bus 26: Metodova = > Jakuba Haška ¤ , Bus 8: Gorazdova = > Rybárska ¤ , Bus 30: Považská = > Poliklinika Chrenová = > Gorazdova ¤ , Bus 26: Metodova = > CENTRUM, Mlyny ¤ , Bus 16: Gorazdova = > Priemyselný park I ¤ , Bus 30: Gorazdova = > Poliklinika Chrenová = > Kmeťova = > Považská ¤ , Bus 30: Gorazdova = > Kmeťova ¤ , Bus 12: Branč, žel. stanica = > Nitrianske strojárne = > Gorazdova ¤ , Bus 26: Metodova = > Nový cintorín = > Jakuba Haška ¤ , Bus 8: Gorazdova = > METRO ¤ , Bus 8: Gorazdova = > Cintorín Mlynárce ¤ , Bus 8: Gorazdova = > Lužianky, Vinárska ¤ , Bus 8: Lužianky, Vinárska = > Gorazdova ¤ , Flixbus K813: Bratislava, centrálna autobusová stanica = > Topoľčany, autobusová stanica MHD ¤ , Bus 4: Dražovce = > CENTRUM, Mlyny ¤ , Bus 8: Cintorín Mlynárce = > Gorazdova ¤ , Bus 26: Jakuba Haška = > Nový cintorín = > Metodova ¤ , Bus 25: Nemocnica Zobor = > Rybárska ¤ , Bus 17: Priemyselný park I = > Priemyselný park V = > Kmeťova ¤ , Bus 6: Gorazdova = > Vašinova = > Edisonova ¤ , Bus 15: SEC = > Gorazdova ¤ , Bus 12: Ivanka p. Nitre, Luk = > Nitrianske strojárne = > Gorazdova ¤ , Bus 4: Kmeťova = > Šindolka, Dolnohorská = > Dražovce ¤ , Bus 26: Metodova = > SEC ¤ , Bus 19: Železničná stanica Nitra = > Janíkovce ¤ , Bus 12: Gorazdova = > Nitrianske strojárne = > Ivanka p. Nitre, Luk ¤ , Bus 4: Dražovce = > Fraňa Mojtu = > Kmeťova ¤ , Bus 19: Janíkovce = > Železničná stanica Nitra ¤ , Flixbus K815: Banská Bystrica, autobusová stanica = > Praha, ÚAN Florenc ¤ , Bus 30: Kmeťova = > Gorazdova ¤ , Bus 15: Gorazdova = > SEC ¤ , Flixbus K811: Banská Bystrica, autobusová stanica = > Bratislavská centrálna autobusová stanica ¤ , Bus 99: Kmeťova = > Šindolka, Dolnohorská ¤ , Bus 6: Gorazdova = > Edisonova ¤ , Bus 6: Edisonova = > Vašinova = > Gorazdova ¤ , Bus 17: Priemyselný park I = > Kmeťova ¤ , Bus 27: Železničná stanica Nitra = > Nitr. Hrnčiarovce ¤ , Bus 2: Šindolka, Dolnohorská = > Železničná stanica Nitra ¤ , Bus 27: Štitáre = > Nitr. Hrnčiarovce = > Železničná stanica Nitra ¤ , Bus 23: Priemyselný park I = > Železničná stanica Nitra ¤ , Bus 23: Železničná stanica Nitra = > Priemyselný park I ¤ , Bus 27: Železničná stanica Nitra = > Nitr. Hrnčiarovce = > Štitáre ¤ , Bus 1: Nemocnica Zobor = > Železničná stanica Nitra ¤ , Bus 14: Gorazdova = > Nitrianske strojárne ¤ , Bus 10: Lanovka = > Kmeťova ¤ , Bus 2: Šindolka, Dolnohorská = > Mestská hala ¤ , Bus 1: Železničná stanica Nitra = > Nemocnica Zobor ¤ , Bus 25: Nemocnica Zobor = > Špitálska ¤ , Bus 10: Kmeťova = > Lanovka ¤ , Bus 26: SEC = > Nový cintorín = > Metodova ¤ , Bus 14: Nitrianske strojárne = > Gorazdova ¤ , Bus 23: IDEA = > Priemyselný park I ¤ , Bus 12: Gorazdova = > Branč, žel. stanica ¤ , Bus 2: Šindolka, Dolnohorská = > Kmeťova ¤ , Flixbus K813: Topoľčany, autobusová stanica MHD = > Bratislavská centrálna autobusová stanica ¤ , Bus 4: Dražovce = > Priemyselný park V = > Kmeťova ¤ , Bus 12: Gorazdova = > Nitrianske strojárne = > Branč, žel. stanica ¤Ide po uliciach:
Dolné Hony ¤ , Dolné Hony ¤ , Nábrežie mládeže ¤ , Na pasienkoch ¤ , Na pasienkoch ¤ , Napervillská ¤ , Výstavná ¤ , Akademická ¤ , Dlhá ¤ , Fatranská ¤ , Slančíkovej ¤Trasa vedie cez okresy
okres Nitra: 10,0 km (91.4 %),Trasa vedie cez obce
Nitra: 9,8 km (89.7 %), Chrenová: 3,2 km (28.9 %), Zobor: 3,0 km (27.5 %), Mlynárce: 2,6 km (23.8 %), Dražovce: 1,04 km (9.5 %), Šindolka: 1,00 km (9.2 %),Podobné linky 16:
ine: Bus 16: Trstínska, Cukrová = > Nová, OC OBI, , ine: Bus 16: TESCO = > Domamyslice, , ine: 16, , ine: Bus 16: Nemečanka = > Nová, OC OBI, , ine: Bus 16: Nemečanka = > Vozovka, , ine: Bus 16: Trstínska, Cukrová = > Vozovka, , dpmk: 16, , dpmp: 16: Dříteč - Hlavní nádraží, , dpmp: 16: Hlavní nádraží - Dříteč, , ine: 16 = > Lyukóbánya, , ine: 16, , eurobus-sn: Linka č.16, Embraco > Sídlisko Východ, , eurobus-sn: Linka č.16, Štefánikovo námestie > Embraco, , eurobus-sn: Linka č.16, Sídlisko Mier > Embraco, , dpmz: Trolleybus 16: Hájik-Závodie-Centrum-Závodie-Hájik, , ine: Bus 16: Gorazdova = > Priemyselný park I, , ine: Bus 16: Nové Sady = > Tabulový vrch, , ine: Bus 16: Nové Sady - Centrum Haná, , ine: 16 = > Újgyőri főtér, , ine: 16 = > Újgyőri főtér, , ine: Bus 16: Wapienica Zapora = > Warszawska Dworzec, , ine: Bus 16: Warszawska FIAT = > Wapienica Zapora, , ine: Bus 16: Wapienica Zapora = > Warszawska FIAT, , ine: Bus 16: Domamyslice = > TESCO, , ine: Bus 16: Trstínska, Cukrová = > Nová, OC OBI, , ine: Bus 16: Nemečanka = > Nová, OC OBI, , ine: 16 Ciągłówka - Olcza - rondo Jana Pawła II - Ciągłówka, , ine: Bus 16: Warszawska Dworzec = > Wapienica Zapora, , dpmk: 16, , ine: 16 = > Bányaüzem,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -3837780, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: bus, to: Gorazdova, from: Priemyselný park I, network: MHD Nitra, osm uid: 0, route name: Bus 16: Priemyselný park I => Gorazdova, osm version: 31, osm changeset: 0, osm timestamp: 2023 10 10T13:46:03Z, 2, dlzka: 10945, pocet seg: 5, lon: 18.0797, lat: 48.3235, povodna farba: transdev,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...