Cesta: OMA » Doprava » iná » bus » Bus 24: Kmeťova = > Železničná stanica Nitra
Bus 24: Kmeťova = > Železničná stanica Nitra
dĺžka 4,6 km , spravuje Transdev, číslo trasy 24, názvy: Bus 24: Kmeťova => Železničná stanica Nitra
Zastávky popri linke:
Čajkovského ¤, Bizetova ¤, Rázcestie Kmeťova ¤, Poliklinika Klokočina ¤, Kavcova ¤, CENTRUM, Mlyny ¤, Štúrova ¤, Kavcova ¤, Železničná stanica Nitra ¤, Rázcestie Autobusová stanica ¤, Hollého ¤, Rázcestie Autobusová stanica ¤, Novinový stánok ¤, Rázcestie Autobusová stanica ¤, Mikovíniho ¤, Kmeťova ¤, predaj lístkov ¤, Kmeťova ¤, Bizetova ¤, CENTRUM, Mlyny ¤, Novinový stánok ¤, Rázcestie Autobusová stanica ¤, CENTRUM, Mlyny ¤prestupné linky:
Bus 30: Považská = > Poliklinika Chrenová = > Gorazdova ¤, Bus 30: Gorazdova = > Poliklinika Chrenová = > Kmeťova = > Považská ¤, Bus 30: Gorazdova = > Kmeťova ¤, Bus 11: CENTRUM, Mlyny = > Prameň = > Párovské Háje ¤, Bus 11: CENTRUM, Mlyny = > Liaharenský podnik = > Párovské Háje ¤, Bus 30: Kmeťova = > Gorazdova ¤, Bus 99: Železničná stanica Nitra = > Štúrova , Bus 13: Vinohrady Chrenová = > Kmeťova ¤Má spoločné úseky s linkami:
Bus 26: Jakuba Haška = > Metodova ¤ , Bus 17: Kmeťova = > Priemyselný park I ¤ , Bus 22: IDEA = > Rybárska ¤ , Bus 6: Edisonova = > Gorazdova ¤ , Bus 22: IDEA = > Nitrianske strojárne = > Rybárska ¤ , Bus 22: Železničná zastávka Mlynárce = > Nitrianske strojárne ¤ , Bus 23: Priemyselný park I = > IDEA ¤ , Bus 2: Kmeťova = > Šindolka, Dolnohorská ¤ , Bus 26: Metodova = > Nový cintorín = > SEC ¤ , Bus 24: Železničná stanica Nitra = > Kmeťova ¤ , Bus 11: Párovské Háje = > CENTRUM, Mlyny ¤ , Bus 11: Párovské Háje = > Liaharenský podnik = > CENTRUM, Mlyny ¤ , Bus 35: Kmeťova = > Mestský park ¤ , Bus 35: Mestský park = > Kmeťova ¤ , Bus 32: Viničky = > Gorazdova ¤ , Bus 9: Kmeťova = > Nemocnica Zobor ¤ , Bus 26: Jakuba Haška = > CENTRUM, Mlyny ¤ , Bus 26: Jakuba Haška = > Nový cintorín = > CENTRUM, Mlyny ¤ , Bus 7: Kmeťova = > Kalvária ¤ , Bus 32: Gorazdova = > Viničky ¤ , Bus 9: Nemocnica Zobor = > Kmeťova ¤ , Bus 7: Považská = > Kmeťova = > Kalvária ¤ , Bus 7: Kalvária = > Kmeťova ¤ , Bus 7: Kalvária = > Kmeťova = > Považská ¤ , Bus 26: SEC = > Metodova ¤ , Bus 14: Gorazdova = > Nitrianske strojárne = > IDEA ¤ , Bus 12: Gorazdova = > Ivanka p. Nitre, Luk ¤ , Bus 12: Gorazdova = > IDEA ¤ , Bus 22: Železničná zastávka Mlynárce = > IDEA ¤ , Bus 4: Kmeťova = > Priemyselný park V = > Dražovce ¤ , Bus 4: Dražovce = > Kmeťova ¤ , Bus 26: Metodova = > Jakuba Haška ¤ , Bus 22: Železničná zastávka Mlynárce = > Nitrianske strojárne = > IDEA ¤ , Bus 22: IDEA = > Rybárska = > Partizánska ¤ , Bus 26: Metodova = > Nový cintorín = > Jakuba Haška ¤ , Bus 8: Lužianky, Vinárska = > Gorazdova ¤ , Flixbus K813: Bratislava, centrálna autobusová stanica = > Topoľčany, autobusová stanica MHD ¤ , Bus 4: Dražovce = > CENTRUM, Mlyny ¤ , Bus 8: Cintorín Mlynárce = > Gorazdova ¤ , Bus 26: Jakuba Haška = > Nový cintorín = > Metodova ¤ , Bus 17: Priemyselný park I = > Priemyselný park V = > Kmeťova ¤ , Bus 6: Gorazdova = > Vašinova = > Edisonova ¤ , Bus 21: Železničná stanica Nitra = > Lužianky, žel. stanica ¤ , Bus 4: Kmeťova = > Šindolka, Dolnohorská = > Dražovce ¤ , Bus 26: Metodova = > SEC ¤ , Bus 19: Železničná stanica Nitra = > Janíkovce ¤ , Bus 12: Gorazdova = > Nitrianske strojárne = > Ivanka p. Nitre, Luk ¤ , Bus 4: Dražovce = > Fraňa Mojtu = > Kmeťova ¤ , Bus 19: Janíkovce = > Železničná stanica Nitra ¤ , Flixbus K815: Banská Bystrica, autobusová stanica = > Praha, ÚAN Florenc ¤ , Bus 15: Gorazdova = > SEC ¤ , Flixbus K811: Banská Bystrica, autobusová stanica = > Bratislavská centrálna autobusová stanica ¤ , Bus 99: Kmeťova = > Šindolka, Dolnohorská ¤ , Flixbus K815: Praha, ÚAN Florenc = > Banská Bystrica, autobusová stanica ¤ , Bus 6: Gorazdova = > Edisonova ¤ , Bus 6: Edisonova = > Vašinova = > Gorazdova ¤ , Bus 17: Priemyselný park I = > Kmeťova ¤ , Bus 18: Železničná stanica Nitra = > Železničná zastávka Mlynárce ¤ , Bus 18: Železničná stanica Nitra = > Cintorín Mlynárce ¤ , Bus 18: Cintorín Mlynárce = > Železničná stanica Nitra ¤ , Bus 18: Železničná stanica Nitra = > METRO = > Kynek ¤ , Bus 18: METRO = > Kynek = > Železničná stanica Nitra ¤ , Flixbus K811: Bratislava, centrálna autobusová stanica = > Banská Bystrica, autobusová stanica ¤ , Bus 13: Kmeťova = > Vašinova = > Vinohrady Chrenová ¤ , Bus 27: Železničná stanica Nitra = > Nitr. Hrnčiarovce ¤ , Bus 18: Železničná stanica Nitra = > Rybárska ¤ , Bus 2: Šindolka, Dolnohorská = > Železničná stanica Nitra ¤ , Bus 18: Železničná stanica Nitra = > Kynek = > METRO ¤ , Bus 18: Železničná stanica Nitra = > Kynek ¤ , Bus 18: Kynek = > Železničná stanica Nitra ¤ , Bus 27: Štitáre = > Nitr. Hrnčiarovce = > Železničná stanica Nitra ¤ , Bus 23: Priemyselný park I = > Železničná stanica Nitra ¤ , Bus 23: Železničná stanica Nitra = > Priemyselný park I ¤ , Bus 27: Železničná stanica Nitra = > Nitr. Hrnčiarovce = > Štitáre ¤ , Bus 18: Kynek = > Dubíkova = > Železničná stanica Nitra ¤ , Bus 33: Železničná stanica Nitra = > Viničky ¤ , Bus 1: Nemocnica Zobor = > Železničná stanica Nitra ¤ , Bus 14: Gorazdova = > Nitrianske strojárne ¤ , Bus 10: Lanovka = > Kmeťova ¤ , Bus 21: Lužianky, žel. stanica = > Železničná stanica Nitra ¤ , Bus 18: Železničná stanica Nitra = > Dubíkova = > Kynek ¤ , Bus 13: Kmeťova = > Vinohrady Chrenová ¤ , Bus 33: Viničky = > Železničná stanica Nitra ¤ , Bus 2: Šindolka, Dolnohorská = > Mestská hala ¤ , Bus 1: Železničná stanica Nitra = > Nemocnica Zobor ¤ , Bus 25: Nemocnica Zobor = > Špitálska ¤ , Bus 10: Kmeťova = > Lanovka ¤ , Bus 26: SEC = > Nový cintorín = > Metodova ¤ , Bus 12: Gorazdova = > Branč, žel. stanica ¤ , Bus 2: Šindolka, Dolnohorská = > Kmeťova ¤ , Flixbus K813: Topoľčany, autobusová stanica MHD = > Bratislavská centrálna autobusová stanica ¤ , Bus 4: Dražovce = > Priemyselný park V = > Kmeťova ¤ , Bus 12: Gorazdova = > Nitrianske strojárne = > Branč, žel. stanica ¤Ide po uliciach:
Hviezdoslavova trieda ¤ , Štefánikova trieda ¤ , Hollého ¤ , Kmeťova ¤ , Staničná ¤ , Železničiarska ¤ , Štúrova ¤Trasa vedie cez okresy
okres Nitra: 4,6 km (100 %),Trasa vedie cez obce
Nitra: 4,6 km (100 %),Podobné linky 24:
ine: Bus 24: DPMM - Vrútky - Pam. Karvaša a Bláhovca, , sad-zv: 24 Starohorská - Mládežnícka, , ine: Bus 24: Mikuszowice Śląskie = > Wapienica Strażacka, , dpmp: Bus 24: Kollárova = > Haniska, , dpmk: 24, , ine: Bus 24: Pod Strání = > Terminál HD, , dpmp: 24: Čepí, prodejna - Hlavní nádraží, , ine: Bus 24: Pam. Karvaša a Bláhovca - Vrútky - DPMM, , dpmz: Bus 24: Priehradná = > Trnové, Magočovská, , dpmz: Bus 24: Trnové, Magočovská = > Priehradná, , ine: Bus 24: Wapienica Park Przemysłowy ABB = > Mikuszowice Śląskie, , ine: Bus 24: Železničná stanica Nitra = > Kmeťova, , dpmk: 24, , ine: 24, , ine: Bus 24: Mikuszowice Śląskie = > Wapienica Park Przemysłowy ABB, , dpmp: Bus 24: Haniska = > Kollárova, , ine: Bus 24: Wapienica Strażacka = > Mikuszowice Śląskie,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -3826259, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: bus, to: Železničná stanica Nitra, from: Kmeťova, network: MHD Nitra, osm uid: 0, route name: Bus 24: Kmeťova => Železničná stanica Nitra, osm version: 17, osm changeset: 0, osm timestamp: 2024 02 05T20:42:31Z, 2, dlzka: 4552, pocet seg: 3, lon: 18.0711, lat: 48.3040, povodna farba: transdev,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...