Cesta: OMA » Doprava » iná » bus » Bus 22: Železničná zastávka Mlynárce = > IDEA
Bus 22: Železničná zastávka Mlynárce = > IDEA
dĺžka 11,6 km , spravuje Transdev, číslo trasy 22, názvy: Bus 22: Železničná zastávka Mlynárce => IDEA
Zastávky popri linke:, 1 z 2
Čajkovského ¤, Bizetova ¤, Murgašova ¤, Vodohospodárske stavby ¤, Bolečkova ¤, Rázcestie Kmeťova ¤, MEVAK ¤, Trans Motel ¤, Bolečkova ¤, Cintorín Mlynárce ¤, Murgašova ¤, Horné Krškany ¤, Kostolná ¤, Nitrafrost ¤, Mestská hala ¤, IDEA ¤, Záborského ¤, Horné Krškany ¤, Kostolná ¤, Tehelná ¤, Mikovíniho ¤, Kmeťova ¤, ZŠ Škultétyho ¤, MEVAK ¤, Stavebná škola ¤, Tehelná ¤, Nitrafrost ¤, Murániho ¤, Dolnočermánska ¤, Trans Motel ¤Zastávky popri linke:, 2 z 2
ZŠ Krškany ¤, ZŠ Škultétyho ¤, Záborského ¤, Železničná zastávka Mlynárce ¤, Kmeťova ¤, Rázcestie Priemyselná ¤, Dolnočermánska ¤, ZŠ Krškany ¤, Kmeťova ¤, Mestská hala ¤, Cintorín Mlynárce ¤, Murániho ¤, Kasárne Krškany ¤, Bizetova ¤, Mestská hala ¤, Stavebná škola ¤prestupné linky:
Train REX 180x: Trnava = > Nitra ¤, Train 50XX: Nitra - > Topoľčany ¤, Train 50XX: Topoľčany - > Nitra ¤, Bus 11: CENTRUM, Mlyny = > Prameň = > Párovské Háje ¤, Bus 11: CENTRUM, Mlyny = > Liaharenský podnik = > Párovské Háje ¤, Bus 18: Železničná stanica Nitra = > Železničná zastávka Mlynárce ¤, Train REX 181x: Nitra = > Trnava ¤Má spoločné úseky s linkami:
Bus 26: Jakuba Haška = > Metodova ¤ , Bus 17: Kmeťova = > Priemyselný park I ¤ , Bus 22: IDEA = > Rybárska ¤ , Bus 6: Edisonova = > Gorazdova ¤ , Bus 22: IDEA = > Nitrianske strojárne = > Rybárska ¤ , Bus 22: Železničná zastávka Mlynárce = > Nitrianske strojárne ¤ , Bus 23: Priemyselný park I = > IDEA ¤ , Bus 2: Kmeťova = > Šindolka, Dolnohorská ¤ , Bus 26: Metodova = > Nový cintorín = > SEC ¤ , Bus 24: Kmeťova = > Železničná stanica Nitra ¤ , Bus 24: Železničná stanica Nitra = > Kmeťova ¤ , Bus 11: Párovské Háje = > CENTRUM, Mlyny ¤ , Bus 11: Párovské Háje = > Liaharenský podnik = > CENTRUM, Mlyny ¤ , Bus 35: Kmeťova = > Mestský park ¤ , Bus 35: Mestský park = > Kmeťova ¤ , Bus 32: Viničky = > Gorazdova ¤ , Bus 9: Kmeťova = > Nemocnica Zobor ¤ , Bus 26: Jakuba Haška = > CENTRUM, Mlyny ¤ , Bus 26: Jakuba Haška = > Nový cintorín = > CENTRUM, Mlyny ¤ , Bus 7: Kmeťova = > Kalvária ¤ , Bus 32: Gorazdova = > Viničky ¤ , Bus 9: Nemocnica Zobor = > Kmeťova ¤ , Bus 7: Považská = > Kmeťova = > Kalvária ¤ , Bus 7: Kalvária = > Kmeťova ¤ , Bus 7: Kalvária = > Kmeťova = > Považská ¤ , Bus 26: SEC = > Metodova ¤ , Bus 23: IDEA = > CENTRUM, Mlyny ¤ , Bus 14: IDEA = > Nitrianske strojárne = > Gorazdova ¤ , Bus 12: Branč, žel. stanica = > CENTRUM, Mlyny ¤ , Bus 12: Ivanka p. Nitre, Luk = > Gorazdova ¤ , Bus 14: Gorazdova = > Nitrianske strojárne = > IDEA ¤ , Bus 12: IDEA = > CENTRUM, Mlyny ¤ , Bus 12: Gorazdova = > Ivanka p. Nitre, Luk ¤ , Bus 12: IDEA = > Nitrianske strojárne = > Gorazdova ¤ , Bus 12: Gorazdova = > IDEA ¤ , Bus 12: Branč, žel. stanica = > Gorazdova ¤ , Bus 4: Kmeťova = > Priemyselný park V = > Dražovce ¤ , Bus 4: Dražovce = > Kmeťova ¤ , Bus 26: Metodova = > Jakuba Haška ¤ , Bus 30: Považská = > Poliklinika Chrenová = > Gorazdova ¤ , Bus 30: Gorazdova = > Poliklinika Chrenová = > Kmeťova = > Považská ¤ , Bus 30: Gorazdova = > Kmeťova ¤ , Bus 22: Železničná zastávka Mlynárce = > Nitrianske strojárne = > IDEA ¤ , Bus 12: Branč, žel. stanica = > Nitrianske strojárne = > Gorazdova ¤ , Bus 22: IDEA = > Rybárska = > Partizánska ¤ , Bus 26: Metodova = > Nový cintorín = > Jakuba Haška ¤ , Bus 8: Gorazdova = > METRO ¤ , Bus 8: Gorazdova = > Cintorín Mlynárce ¤ , Bus 8: Gorazdova = > Lužianky, Vinárska ¤ , Bus 8: Lužianky, Vinárska = > Gorazdova ¤ , Bus 8: Cintorín Mlynárce = > Gorazdova ¤ , Bus 26: Jakuba Haška = > Nový cintorín = > Metodova ¤ , Bus 17: Priemyselný park I = > Priemyselný park V = > Kmeťova ¤ , Bus 6: Gorazdova = > Vašinova = > Edisonova ¤ , Bus 15: SEC = > Gorazdova ¤ , Bus 12: Ivanka p. Nitre, Luk = > Nitrianske strojárne = > Gorazdova ¤ , Bus 21: Železničná stanica Nitra = > Lužianky, žel. stanica ¤ , Bus 4: Kmeťova = > Šindolka, Dolnohorská = > Dražovce ¤ , Bus 26: Metodova = > SEC ¤ , Bus 12: Gorazdova = > Nitrianske strojárne = > Ivanka p. Nitre, Luk ¤ , Bus 4: Dražovce = > Fraňa Mojtu = > Kmeťova ¤ , Bus 30: Kmeťova = > Gorazdova ¤ , Bus 15: Gorazdova = > SEC ¤ , Bus 99: Kmeťova = > Šindolka, Dolnohorská ¤ , Bus 6: Gorazdova = > Edisonova ¤ , Bus 6: Edisonova = > Vašinova = > Gorazdova ¤ , Bus 17: Priemyselný park I = > Kmeťova ¤ , Bus 18: Železničná stanica Nitra = > Cintorín Mlynárce ¤ , Bus 18: Cintorín Mlynárce = > Železničná stanica Nitra ¤ , Bus 18: Železničná stanica Nitra = > METRO = > Kynek ¤ , Bus 18: METRO = > Kynek = > Železničná stanica Nitra ¤ , Bus 13: Kmeťova = > Vašinova = > Vinohrady Chrenová ¤ , Bus 18: Železničná stanica Nitra = > Kynek = > METRO ¤ , Bus 18: Železničná stanica Nitra = > Kynek ¤ , Bus 18: Kynek = > Železničná stanica Nitra ¤ , Bus 18: Kynek = > Dubíkova = > Železničná stanica Nitra ¤ , Bus 13: Vinohrady Chrenová = > Kmeťova ¤ , Bus 33: Železničná stanica Nitra = > Viničky ¤ , Bus 14: Gorazdova = > Nitrianske strojárne ¤ , Bus 10: Lanovka = > Kmeťova ¤ , Bus 21: Lužianky, žel. stanica = > Železničná stanica Nitra ¤ , Bus 18: Železničná stanica Nitra = > Dubíkova = > Kynek ¤ , Bus 13: Kmeťova = > Vinohrady Chrenová ¤ , Bus 33: Viničky = > Železničná stanica Nitra ¤ , Bus 2: Šindolka, Dolnohorská = > Mestská hala ¤ , Bus 10: Kmeťova = > Lanovka ¤ , Bus 26: SEC = > Nový cintorín = > Metodova ¤ , Bus 14: Nitrianske strojárne = > Gorazdova ¤ , Bus 23: IDEA = > Priemyselný park I ¤ , Bus 12: Gorazdova = > Branč, žel. stanica ¤ , Bus 2: Šindolka, Dolnohorská = > Kmeťova ¤ , Bus 4: Dražovce = > Priemyselný park V = > Kmeťova ¤ , Bus 12: Gorazdova = > Nitrianske strojárne = > Branč, žel. stanica ¤Ide po uliciach:
Cabajská ¤ , Dolnočermánska ¤ , Novozámocká ¤ , Hviezdoslavova trieda ¤ , Kmeťova ¤ , Štúrova ¤Trasa vedie cez okresy
okres Nitra: 11,6 km (100 %),Trasa vedie cez obce
Nitra: 11,6 km (100 %), Dolné Krškany: 2,7 km (23.7 %), Mlynárce: 1,83 km (15.8 %), Horné Krškany: 1,35 km (11.7 %),Podobné linky 22:
ine: Bus 22: IDEA = > Nitrianske strojárne = > Rybárska, , ine: bus 22, , ine: Bus 22: Vozovka = > Linčianska, , ine: Bus 22: Železničná zastávka Mlynárce = > Nitrianske strojárne = > IDEA, , ine: Bus 22: IDEA = > Rybárska = > Partizánska, , dpmz: Bus 22: Brodno = > Bytčica (obchádzka), , sad-trencin: Bus 22: Autobusová stanica = > Gen. Svobodu, otoč, , ine: Bus 22: Železničná zastávka Mlynárce = > Nitrianske strojárne, , sad-trencin: Bus 22: Gen. Svobodu = > Autobusová stanica, , ine: Bus 22: DPMM - Ľadoveň - Nová Neografia, , ine: 22: Březhrad - Terminál HD, , ine: 22: Terminál HD - Březhrad, , dpmp: Bus 22: Šidlovec = > Teriakovce, , dpmp: Bus 22: Teriakovce = > Šidlovec, , ine: Bus 22: Osiedle Podgórze = > Hażlach Skrzyżowanie, , ine: Bus 22: Linčianska = > Vozovka, , ine: Bus 22: Hażlach Skrzyżowanie = > Osiedle Podgórze, , ine: Bus 22: Nová Negorafia - Ľadoveň - DPMM, , ine: 22 rejon dworców - Cyrhla - Olcza - pomnik "Ognia", , sad-zv: 22 Pieninská - Radvaň Park, , dpmk: Bus 22: Džungľa = > Baňa Bankov, , dpmz: Bus 22: Bytčica = > Brodno (obchádzka), , ine: Bus 22: IDEA = > Rybárska, , dpmk: Bus 22: Baňa Bankov = > Džungľa, , dpmp: 22: Závodu míru - Nemošice,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -3816492, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: bus, to: IDEA, from: Železničná zastávka Mlynárce, network: MHD Nitra, osm uid: 0, route name: Bus 22: Železničná zastávka Mlynárce => IDEA, osm version: 32, osm changeset: 0, osm timestamp: 2024 01 26T12:55:58Z, 2, dlzka: 11574, pocet seg: 7, lon: 18.0761, lat: 48.2902, povodna farba: transdev,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...