Cesta: OMA » Doprava » sad-trencin » bus » Bus 23: Východná, otoč = > Autobusová stanica
Bus 23: Východná, otoč = > Autobusová stanica
dĺžka 6,0 km , spravuje SAD Trenčín, číslo trasy 23, názvy: Bus 23: Východná, otoč => Autobusová stanica
Zastávky popri linke:
Lavičková ¤, Východná ¤, Inovecká ¤, Inovecká stred ¤, Gymnázium ¤, 28. októbra ¤, Pod Juhom ¤, Inovecká ¤, Trenčín, aut. st. ¤, Trenčín, gymnázium ¤, Inovecká stred ¤, Legionárska ¤, Noviny ¤, Ku štvrtiam ¤, Legionárska ¤, Dolný Šianec ¤, Hasičská ¤, 28. októbra ¤, Braneckého ¤, Hasičská ul. ¤, Lavičková ¤, Hasičská ¤, Pod Juhom ¤, Hasičská ¤, Bresman ¤Má spoločné úseky s linkami:
Bus 2: Sihoť IV = > Nozdrkovce ¤ , Bus 1: Kubrá, námestie = > Gen. Svobodu, otoč ¤ , Bus 25: OC Laugaricio = > Gen. Svobodu, otoč ¤ , Flixbus 1291: Viedeň Erdberg, autobusová stanica VIB = > Krakov, autobusová stanica MDA ¤ , Bus 22: Gen. Svobodu = > Autobusová stanica ¤ , Bus 23: Autobusová stanica = > Východná, otoč ¤ , Bus 8: Gen. Svobodu = > Opatovská, Sihoť IV. ¤ , Bus 1: Gen. Svobodu = > Kubra, námestie ¤ , Flixbus 915: Košice, autobusová stanica = > Plzeň, CAN Husova ¤ , Bus 22: Autobusová stanica = > Gen. Svobodu, otoč ¤ , Flixbus 857: Trenčín, autobusová stanica = > Praha, ÚAN Florenc ¤ , Bus 25: Gen. Svobodu = > OC Laugaricio ¤ , Flixbus 915: Plzeň, CAN Husova = > Autobusová stanica Košice ¤ , Bus 3: Gen. Svobodu, otoč = > Orechové, Vlárska ¤ , Bus 17: Gen. Svobodu = > Zlatovská, SAD ¤ , Flixbus N1291: Medyka Granica = > Viedeň Erdberg, autobusový terminál VIB ¤ , Bus 5: Saratovská, ZŠ = > Zlatovská, VOD-EKO ¤ , Bus 28: Sihoť IV = > Východná, otoč ¤ , Bus 3: Orechové, Vlárska = > Gen. Svobodu ¤ , Bus 28: Východná, otoč = > Sihoť IV ¤ , Bus 13: Gen. Svobodu = > Gen. Svobodu ¤ , Flixbus N1291: Viedeň Erdberg, autobusová stanica VIB = > Medyka Granica ¤ , Bus 2: Nozdrkovce = > Sihoť IV ¤ , Bus 8: Opatovská, Sihoť IV. = > Gen. Svobodu, otoč ¤ , Flixbus 917: Krakov, autobusová stanica MDA = > Ľubľana, autobusová stanica ¤ , Bus 6: Sihoť IV = > Záblatie, Rybáre - Detské mestečko = > Sihoť IV ¤ , Bus 17: Gen. Svobodu = > Gen. Svobodu ¤ , Bus 11: Kubrica, nám. = > Saratovská, ZŠ ¤ , Flixbus 917: Ľubľana, autobusová stanica = > Krakov, autobusová stanica MDA ¤ , Bus 5: Zlatovská, VOD-EKO = > Saratovská, ZŠ ¤ , Flixbus 857: Praha, ÚAN Florenc = > Trenčín, autobusová stanica ¤ , Flixbus 1291: Krakov, autobusová stanica MDA = > Viedeň Erdberg, autobusový terminál VIB ¤ , Bus 11: Saratovská, ZŠ = > Kubrica, nám ¤ , Bus 17: Gen. Svobodu = > Gen. Svobodu ¤Ide po uliciach:
Hasičská ¤ , Kragujevackých hrdinov ¤ , Ku štvrtiam ¤ , Námestie sv. Anny ¤ , Soblahovská ¤ , Východná ¤ , Gen. Milana Rastislava Štefánika ¤ , Gen. M. R. Štefánika ¤ , Gen. Svobodu ¤ , J. Braneckého ¤ , Palackého ¤ , Legionárska ¤ , Inovecká ¤Trasa vedie cez okresy
okres Trenčín: 6,0 km (100 %),Trasa vedie cez obce
Trenčín: 6,0 km (100 %), Centrum: 2,4 km (40.7 %), Juh, TN: 1,42 km (23.7 %), Dlhé Hony: 1,08 km (18 %), Trenčianske Biskupice: 0,76 km (12.8 %), Pod Sokolice: 281 m (4.7 %),Wikipédia
Galéria Miloša Alexandra Bazovského ¤, Trenčín (okres) ¤, Rímsky nápis v Trenčíne ¤, Trenčín ¤, Trenčiansky hrad ¤, Štadión na Sihoti ¤, Železničná stanica Trenčín ¤Podobné linky 23:
dpb: Bus 23: Jána Jonáša, VW1 = > Podvornice = > Lamač, , ine: Bus 23: Priemyselný park I = > IDEA, , ine: Bus 23: Sibírska = > Vozovka, , dpb: Bus 23: Mláka = > Podvornice = > Lamač, , ine: Linia 23 (Sucharskiego - Westerplatte → Sucharskiego - Westerplatte, , ine: 23 → Szpital Wojewódzki, , ine: Linia 23: Plac Monte Cassino - Przybówka, , ine: 23, , ine: 23: Autóbusz-állöüomás = > Szent Flórián téri autóbusz-váróterem, , dpb: Bus 23: Lamač = > Jána Jonáša, VW1, , sad-trencin: Bus 23: Autobusová stanica = > Východná, otoč, , ine: Linia 23: Przybówka - Plac Monte Cassino, , ine: Bus 23: Malý Šariš = > Trojica, , sad-zv: 23 Pieninská - Majer, , ine: 23: Center, forduló = > Petőfi tér = > Bolyky Tamás Általános Iskola, , ine: 23: Center, forduló = > Petőfi tér = > Autóbusz-állomás = > Bolyky Tamás Általános Iskola, , ine: Bus 23: Železničná stanica Nitra = > Priemyselný park I, , ine: 23, , ine: Bus 23: Vozovka = > Sibírska, , ine: Bus 23: Priemyselný park I = > Železničná stanica Nitra, , dpb: Bus 23: Jána Jonáša, VW1 = > Volkswagen, VW2, , dpmk: 23, , dpb: Bus 23: Lamač = > Jána Jonáša, VW1 = > Mláka, , dpmp: 23: Polabiny, točna - Staré Čívice, Průmyslová zóna, , dpmp: 23: Staré Čívice, Průmyslová zóna - Polabiny, točna, , dpb: Bus 23: Jána Jonáša, VW1 = > Podvornice, , dpb: Bus 23: Podvornice = > Jána Jonáša, VW1, , dpb: Bus 23: Podvornice = > Jána Jonáša, VW1 = > Mláka, , dpmk: 23, , ine: Bus 23: Kol. Hviezda - Vrútky - Ľadoveň - DPMM, , ine: Bus 23: DPMM - Ľadoveň - Vrútky - Kol. Hviezda, , ine: Bus 23: IDEA = > Priemyselný park I, , ine: Bus 23: IDEA = > CENTRUM, Mlyny, , ine: 23: Bolyky Tamás Általános Iskola = > Autóbusz-állomás = > Petőfi tér= > Center, forduló, , dpmp: Bus 23: Trojica = > Malý Šariš, , ine: 23: Koppánymonostor, tábor = > Ipari Park = > Autóbusz-állomás = > MOL Városrész, , dpb: Bus 23: Volkswagen, VW2 = > Jána Jonáša, VW1, , ine: 23 → Osiedle Langiewicza,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -1879757, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: bus, to: Autobusová stanica, from: Východná, otoč, osm uid: 0, route name: Bus 23: Východná, otoč => Autobusová stanica, osm version: 22, osm changeset: 0, osm timestamp: 2023 05 25T07:19:34Z, 2, dlzka: 5959, pocet seg: 7, lon: 18.0378, lat: 48.8818,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...