Cesta: OMA » Doprava » sad-trencin » bus » Bus 22: Autobusová stanica = > Gen. Svobodu, otoč
Bus 22: Autobusová stanica = > Gen. Svobodu, otoč
dĺžka 6,1 km , spravuje SAD Trenčín, číslo trasy 22, názvy: Bus 22: Autobusová stanica => Gen. Svobodu, otoč
Zastávky popri linke:
Gen. Svobodu ¤, Inovecká ¤, Mateja Bela ¤, Pod Juhom ¤, Inovecká stred ¤, Gymnázium ¤, 28. októbra ¤, Inovecká ¤, Trenčín, gymnázium ¤, Autobusová stanica ¤, Inovecká stred ¤, Autobusová stanica ¤, Legionárska ¤, Autobusová stanica ¤, Noviny ¤, Ku štvrtiam ¤, Gen. Svobodu ¤, Legionárska ¤, Mateja Bela ¤, Hasičská ¤, 28. októbra ¤, Braneckého ¤, Hasičská ul. ¤, Hasičská ¤, Novinový stánok ¤, Dolný Šianec ¤, taxi ¤, Hasičská ¤, Pod Juhom ¤, Trenčín, aut. st. ¤, Bresman ¤Má spoločné úseky s linkami:
Bus 2: Sihoť IV = > Nozdrkovce ¤ , Bus 1: Kubrá, námestie = > Gen. Svobodu, otoč ¤ , Bus 25: OC Laugaricio = > Gen. Svobodu, otoč ¤ , Flixbus 1291: Viedeň Erdberg, autobusová stanica VIB = > Krakov, autobusová stanica MDA ¤ , Bus 22: Gen. Svobodu = > Autobusová stanica ¤ , Bus 23: Autobusová stanica = > Východná, otoč ¤ , Bus 8: Gen. Svobodu = > Opatovská, Sihoť IV. ¤ , Bus 23: Východná, otoč = > Autobusová stanica ¤ , Bus 1: Gen. Svobodu = > Kubra, námestie ¤ , Flixbus 915: Košice, autobusová stanica = > Plzeň, CAN Husova ¤ , Flixbus 857: Trenčín, autobusová stanica = > Praha, ÚAN Florenc ¤ , Bus 25: Gen. Svobodu = > OC Laugaricio ¤ , Flixbus 915: Plzeň, CAN Husova = > Autobusová stanica Košice ¤ , Bus 3: Gen. Svobodu, otoč = > Orechové, Vlárska ¤ , Bus 17: Gen. Svobodu = > Zlatovská, SAD ¤ , Flixbus N1291: Medyka Granica = > Viedeň Erdberg, autobusový terminál VIB ¤ , Bus 5: Saratovská, ZŠ = > Zlatovská, VOD-EKO ¤ , Bus 28: Sihoť IV = > Východná, otoč ¤ , Bus 3: Orechové, Vlárska = > Gen. Svobodu ¤ , Bus 28: Východná, otoč = > Sihoť IV ¤ , Bus 13: Gen. Svobodu = > Gen. Svobodu ¤ , Flixbus N1291: Viedeň Erdberg, autobusová stanica VIB = > Medyka Granica ¤ , Bus 2: Nozdrkovce = > Sihoť IV ¤ , Bus 8: Opatovská, Sihoť IV. = > Gen. Svobodu, otoč ¤ , Flixbus 917: Krakov, autobusová stanica MDA = > Ľubľana, autobusová stanica ¤ , Bus 6: Sihoť IV = > Záblatie, Rybáre - Detské mestečko = > Sihoť IV ¤ , Bus 17: Gen. Svobodu = > Gen. Svobodu ¤ , Bus 11: Kubrica, nám. = > Saratovská, ZŠ ¤ , Flixbus 917: Ľubľana, autobusová stanica = > Krakov, autobusová stanica MDA ¤ , Bus 5: Zlatovská, VOD-EKO = > Saratovská, ZŠ ¤ , Flixbus 857: Praha, ÚAN Florenc = > Trenčín, autobusová stanica ¤ , Flixbus 1291: Krakov, autobusová stanica MDA = > Viedeň Erdberg, autobusový terminál VIB ¤ , Bus 11: Saratovská, ZŠ = > Kubrica, nám ¤ , Bus 17: Gen. Svobodu = > Gen. Svobodu ¤Ide po uliciach:
Hasičská ¤ , Kragujevackých hrdinov ¤ , Ku štvrtiam ¤ , Námestie sv. Anny ¤ , Rozmarínová ¤ , Soblahovská ¤ , Gen. Milana Rastislava Štefánika ¤ , Gen. M. R. Štefánika ¤ , Gen. Svobodu ¤ , Kniežaťa Pribinu ¤ , J. Braneckého ¤ , Legionárska ¤ , Inovecká ¤Trasa vedie cez okresy
okres Trenčín: 6,1 km (100 %),Trasa vedie cez obce
Trenčín: 6,1 km (100 %), Centrum: 2,5 km (41.5 %), Juh, TN: 1,41 km (23.1 %), Dlhé Hony: 1,07 km (17.6 %), Trenčianske Biskupice: 0,77 km (12.7 %), Pod Sokolice: 300 m (4.9 %),Wikipédia
Galéria Miloša Alexandra Bazovského ¤, Trenčín (okres) ¤, Rímsky nápis v Trenčíne ¤, Trenčiansky hrad ¤, Trenčín ¤, Štadión na Sihoti ¤, Železničná stanica Trenčín ¤Podobné linky 22:
ine: Bus 22: IDEA = > Nitrianske strojárne = > Rybárska, , ine: bus 22, , ine: Bus 22: Vozovka = > Linčianska, , ine: Bus 22: Železničná zastávka Mlynárce = > Nitrianske strojárne = > IDEA, , ine: Bus 22: IDEA = > Rybárska = > Partizánska, , dpmz: Bus 22: Brodno = > Bytčica (obchádzka), , ine: Bus 22: DPMM - Ľadoveň - Nová Neografia, , dpmp: Bus 22: Šidlovec = > Teriakovce, , dpmp: Bus 22: Teriakovce = > Šidlovec, , ine: Bus 22: Železničná zastávka Mlynárce = > Nitrianske strojárne, , sad-trencin: Bus 22: Gen. Svobodu = > Autobusová stanica, , ine: 22: Březhrad - Terminál HD, , ine: 22: Terminál HD - Březhrad, , ine: Bus 22: Osiedle Podgórze = > Hażlach Skrzyżowanie, , ine: Bus 22: Linčianska = > Vozovka, , ine: Bus 22: Hażlach Skrzyżowanie = > Osiedle Podgórze, , ine: Bus 22: Nová Negorafia - Ľadoveň - DPMM, , ine: 22 rejon dworców - Cyrhla - Olcza - pomnik "Ognia", , sad-zv: 22 Pieninská - Radvaň Park, , dpmz: Bus 22: Bytčica = > Brodno (obchádzka), , dpmk: Bus 22: Džungľa = > Baňa Bankov, , ine: Bus 22: Železničná zastávka Mlynárce = > IDEA, , ine: Bus 22: IDEA = > Rybárska, , dpmk: Bus 22: Baňa Bankov = > Džungľa, , dpmp: 22: Závodu míru - Nemošice,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -1844931, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: bus, to: Gen. Svobodu, otoč, from: Autobusová stanica, osm uid: 0, route name: Bus 22: Autobusová stanica => Gen. Svobodu, otoč, osm version: 26, osm changeset: 0, osm timestamp: 2022 10 04T20:22:10Z, 2, dlzka: 6072, pocet seg: 7, lon: 18.0377, lat: 48.8828,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...