Cesta: OMA » Doprava » dpm-bb » trolleybus » Trolejbus 6: Železničná stanica -Tulská
Trolejbus 6: Železničná stanica -Tulská
dĺžka 8,8 km , spravuje DPM BB, číslo trasy 6,
Zastávky popri linke:, 1 z 2
Železničná stanica ¤, 29. augusta ¤, Železničná stanica ¤, Námestie slobody ¤, Tulská, záhradky ¤, Tulská, stred ¤, Nad Tulskou ¤, 29. augusta ¤, Moskovská, rázcestie ¤, Moskovská ¤, 29. augusta ¤, Partizánska cesta ¤, Nad Moskovskou ¤, Úsvit ¤, Wolkerova ¤, Tulská ¤, 29. augusta ¤, Železničná stanica ¤, Nové Kalište ¤, Nové Kalište ¤, Kyjevské námestie ¤, Partizánska cesta ¤, Námestie slobody ¤, Švermova, ESC ¤, Kyjevské námestie ¤, Úsvit ¤, Štadlerovo nábrežie ¤, Železničná stanica ¤, Štefánikovo nábrežie ¤, Národná ¤Zastávky popri linke:, 2 z 2
Národná ¤, Štefánikovo nábrežie ¤, Štadlerovo nábrežie ¤, Štadlerovo nábrežie ¤, Železničná stanica ¤Má spoločné úseky s linkami:
34 Železničná stanica - Gaštanová ¤ , Trolejbus 1: Železničná stanica = > Rooseveltova nemocnica ¤ , Trolejbus 1: Rooseveltova nemocnica = > Železničná stanica ¤ , Trolejbus 3: Rooseveltova nemocnica = > Vozovňa ¤ , 5 TESCO hypermarket - Rooseveltova nemocnica ¤ , Trolejbus 3: Vozovňa = > Rooseveltova nemocnica ¤ , 20 Parkovisko Mičinská - Karpatská ¤ , 29 Parkovisko Mičinská - Karpatská ¤ , 42 Majer - Šalková ¤ , 28 Železničná stanica - Starohorská ¤ , 97 Železničná stanica - Pršianska terasa ¤ , 21 Pieninská - Rakytovce ¤ , Trolejbus 4: Železničná stanica = > TESCO hypermarket ¤ , Trolejbus 2: Vozovňa = > Železničná stanica ¤ , Trolejbus 4: TESCO hypermarmet = > Železničná stanica ¤ , Trolejbus 2: Železničná stanica = > Vozovňa ¤ , Trolejbus 8: Železničná stanica -Tulská ¤ , 35 Železničná stanica - Skubín ¤ , Trolejbus 7: Železničná stanica - Internátna ¤ , 24 Starohorská - Mládežnícka ¤ , 100 Uhlisko Viestova - Námestie Š. Moysesa ¤ , 33 Senica - THK ¤ , 23 Pieninská - Majer ¤ , 32 Gaštanová - Iliaš ¤ , Flixbus K815: Banská Bystrica, autobusová stanica = > Praha, ÚAN Florenc ¤ , 41 Senica - Iliaš ¤ , Flixbus K811: Banská Bystrica, autobusová stanica = > Bratislavská centrálna autobusová stanica ¤ , Flixbus K815: Praha, ÚAN Florenc = > Banská Bystrica, autobusová stanica ¤ , 43 Srnková - Uľanka ¤ , 36 Železničná stanica - Mlynská ¤ , 22 Pieninská - Radvaň Park ¤ , Flixbus K811: Bratislava, centrálna autobusová stanica = > Banská Bystrica, autobusová stanica ¤ , 90 Pieninská - Krematórium ¤ , 80 Rooseveltova nemocnica - Viestova ¤ , 26 Internátna - Starohorská ¤Ide po uliciach:
29. augusta ¤ , Moskovská ¤ , Nové Kalište ¤ , Štadlerovo nábrežie ¤ , Tulská ¤ , Štefánikovo nábrežie ¤ , Švermova ¤ , Kapitána Nálepku ¤ , Wolkerova ¤ , Námestie slobody ¤ , Partizánska cesta ¤ , Československej armády ¤Trasa vedie cez okresy
okres Banská Bystrica: 8,8 km (100 %),Trasa vedie cez obce
Banská Bystrica: 8,8 km (100 %), Radvaň: 4,1 km (46.4 %), Fončorda: 4,1 km (46.4 %),Wikipédia
Zvolenská župa (Uhorsko) ¤, Banská Bystrica ¤, Železničná stanica Banská Bystrica-mesto ¤, Moskovská ulica (Banská Bystrica) ¤, Železničná stanica Banská Bystrica ¤, Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici ¤, Zimný štadión Banská Bystrica ¤, Internátna ulica (Banská Bystrica) ¤, Kalvária (Banská Bystrica) ¤Podobné linky 6:
ine: Bus 6 Szymbark Łęgi = > Zajezdnia MZK, , ine: Bus 6: Edisonova = > Gorazdova, , dzs-mk-trans: Bus 6: Psych. nemocnica = > Priemyselná 2, , dzs-mk-trans: Bus 6: Stráňany = > Žel. stanica, , ine: 6 Uherské Hradiště, aut. nádr. - Kunovice - Míkovice - Uherské Hradiště, aut. nádr., , ine: Tram 6: Starý Lískovec ⇒ Královo Pole, nádraží, , ine: Tram 6: Královo Pole, nádraží ⇒ Starý Lískovec, , ine: Linia 6: Zasław - > Wójtowstwo, , ine: Bus 6: Autobusová stanice = > Domamyslice, , dzs-mk-trans: Bus 6: Továrenská = > Stráňany blok B, , dpmz: Trolleybus 6: Matice slovenskej - > Stodolova, , ine: Bus 6 Zajezdnia MZK = > Szymbark Łęgi, , dzs-mk-trans: Bus 6: Stráňany = > Žel. stanica, , ine: 6: Dunakeszi, Vasútállomás = > Repülőtér = > Temető = > Dunakeszi, Vasútállomás = > Horányi RÉV = > Barátság útja 9. = > Hunyadi János utca = > Dunakesz, Vasútállomás, , dzs-mk-trans: Bus 6: Zemp. strojárne = > Psych. nemocnica, , ine: Tramvajová linka 6 Fibichova→Nová Ulice, , ine: Bus 6: Prednádražie, G. Dusíka = > Sibírska, , ine: Bus 6: Sibírska = > Prednádražie, G. Dusíka, , ine: Bus 6: Gorazdova = > Vašinova = > Edisonova, , ine: 6: Vasútállomás = > Gesztenye fasor = > Városközpont = > Erkel Ferenc utca = > Városközpont = > Kossuth tér = > Fellner Jakab utca, , ine: Bus 6: Osiedle Karpackie = > Lipnik Granica, , ine: Bus 6: Lipnik Granica = > Osiedle Karpackie, , eurobus-sn: Linka č.6, Autobusová stanica > Sídlisko Mier a späť, , ine: Tram 6: Mor. Ostrava,Plynárny = > Výškovice, , dzs-mk-trans: Bus 6: Žel. stanica = > Psych. nemocnica, , dzs-mk-trans: Bus 6: Psych. nemocnica = > Továrenská 2, , dpmz: Trolleybus 6: Stodolova - > Matice slovenskej, , dpmz: Trolleybus 6: Stodolova - > OC Dubeň, , dpmz: Trolleybus 6: OC Dubeň - > Stodolova, , ine: Bus 6 Zajezdnia MZK = > Kobylanka - Kościół, , ine: Bus 6 Kobylanka - Kościół = > Szymbark Łęgi, , ine: Bus 6 Kobylanka - Kościół = > Zamkowa, , ine: 6 = > Újgyőri főtér, , dpmp: 6: Rybitví, zadní brána - Dukla, vozovna, , ine: Bus 6: Sułkowice Bolęcina 1 Pętla = > Andrychów Dworzec Autobusowy, , ine: Bus 6 D.A. → Konradów → D.A., , ine: Bus 6: Andrychów Dworzec Autobusowy = > Sułkowice Bolęcina 1 Pętla, , ine: Tramvajová linka 6 Nová Ulice→Fibichova, , ine: Bus 6: Gorazdova = > Edisonova, , dzs-mk-trans: Bus 6: Žel. stanica = > Stráňany Lipová, , ine: 6: Otrokovice - Jižní Svahy, Kocanda, , ine: 6: Autóbusz-állomás = > Hódoscsépány, Nyárjasalja út = > Somsály, autóbusz-forduló, , ine: Bus 6 Szymbark Łęgi = > Kobylanka - Kościół, , ine: Bus 6: Edisonova = > Vašinova = > Gorazdova, , ine: 6: Somsály, autóbusz-forduló = > Autóbusz-állomás, , ine: Linia 6 (29 Listopada → Dw. Aut. MPK przyst. końcowy), , ine: 6, , ine: 6 "B": Volán telep = > Huszár Aladár úti forduló = > Autóbusz-állomás, , ine: 6 "A": Autóbusz-állomás = > Szabó Lőrinc iskola, , ine: 6: Autóbusz-állomás = > Somsály, autóbusz-forduló, , sad-trencin: Bus 6: Sihoť IV = > Záblatie, Rybáre - Detské mestečko = > Sihoť IV, , ine: 6 = > Campingtelep, , ine: Tram 6: Výškovice = > Mor. Ostrava,Plynárny, , dpmk: Tram 6: Staničné námestie = > Námestie Maratónu mieru, , ine: Bus 6: Domamyslice = > Autobusová stanice, , ine: 6: Somsály, autóbusz-forduló = > Hódoscsépány, Nyárjasalja út = > Autóbusz-állomás - Kórház, , ine: 6: Közúti Igazgatóság = > Kórház = > Gombási út 94., , ine: 6: Közúti Igazgatóság = > Gombási út 94., , ine: 6: Gombási út 94. = > Közúti Igazgatóság, , ine: 6 = > Helyi autóbusz-állomás, , dzs-mk-trans: Bus 6: IBV-II = > Žel. stanica, , dzs-mk-trans: Bus 6: Psych. nemocnica = > Zemplínske strojárne, , sad-zv: MHDZV 6 Podborová - Západ, , ine: Linia 6 (Sucharskiego - Westerplatte → 29 Listopada), , ine: Trolejbus 6, , ine: Trolejbus 6, , dzs-mk-trans: Bus 6: Továrenská = > Psych. nemocnica, , ine: 6 = > Pereces, , ine: 6 "C": Huszár Aladár úti forduló = > Bremas Kft. = > Kenessey Albert Kórház, , dpmk: Tram 6: Námestie Maratónu mieru = > Staničné námestie, , ine: Poštárka - Tačevská - Slovenská - Bardejovská Nová Ves, , ine: Bardejovská Nová Ves - Slovenská - Tačevská - Poštárka, , dpmp: 6: Dukla, vozovna - Rybitví, zadní brána, , ine: Linia 6: Wójtowstwo - > Zasław,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -1422883, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: trolleybus, osm uid: 0, route name: Trolejbus 6: Železničná stanica Tulská, osm version: 34, osm changeset: 0, osm timestamp: 2024 02 18T17:23:32Z, dlzka: 8849, pocet seg: 4, lon: 19.1371, lat: 48.7314,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...