Cesta: OMA » Doprava » sad-zv » bus » 21 Pieninská - Rakytovce
21 Pieninská - Rakytovce
dĺžka 17 km , spravuje SAD ZV, číslo trasy 21,
Zastávky popri linke:, 1 z 2
Cesta k nemocnici ¤, Ďumbierska, ZŠ ¤, Ďumbierska, ŠZŠ ¤, Pieninská ¤, Rakytovce, RD ¤, Rakytovce, ihrisko ¤, Rudohorská, stred ¤, Námestie slobody ¤, Rudlovská cesta, podjazd ¤, Kremnička ¤, Ďumbierska, ZŠ ¤, Rázcestie Rudlová ¤, Rakytovce ¤, Pieninská ¤, Rudohorská, dolná ¤, Rudohorská, stred ¤, Rakytovce, RD ¤, Rudohorská, horná ¤, Vozovňa ¤, Rudlovská cesta, podjazd ¤, Magurská ¤, Sládkovičova ¤, Ďumbierska ¤, Cesta k nemocnici ¤, Ďumbierska ¤, Námestie slobody ¤, Námestie Ľudovíta Štúra, Kaufland ¤, Rázcestie Rudlová ¤, Okresný úrad ¤, Rudohorská, dolná ¤Zastávky popri linke:, 2 z 2
Pivovar ¤, Vozovňa ¤, Rakytovce, ihrisko ¤, Pivovar ¤, Sládkovičova ¤, Štadlerovo nábrežie ¤, Kremnička ¤, Štefánikovo nábrežie ¤, Námestie Ľudovíta Štúra, Kaufland ¤, Národná ¤, Magurská ¤, Okresný úrad ¤, Podháj, SZU ¤, predaj lístkov ¤, Národná ¤, Ďumbierska, ŠZŠ ¤, Štefánikovo nábrežie ¤, Rudohorská, horná ¤, Štadlerovo nábrežie ¤, Štadlerovo nábrežie ¤Má spoločné úseky s linkami:
34 Železničná stanica - Gaštanová ¤ , Trolejbus 1: Železničná stanica = > Rooseveltova nemocnica ¤ , Trolejbus 1: Rooseveltova nemocnica = > Železničná stanica ¤ , Trolejbus 3: Rooseveltova nemocnica = > Vozovňa ¤ , 5 TESCO hypermarket - Rooseveltova nemocnica ¤ , 25 Starohorská - Rooseveltova nemocnica ¤ , Trolejbus 3: Vozovňa = > Rooseveltova nemocnica ¤ , 20 Parkovisko Mičinská - Karpatská ¤ , 29 Parkovisko Mičinská - Karpatská ¤ , 42 Majer - Šalková ¤ , 28 Železničná stanica - Starohorská ¤ , 97 Železničná stanica - Pršianska terasa ¤ , Trolejbus 4: Železničná stanica = > TESCO hypermarket ¤ , Trolejbus 6: Železničná stanica -Tulská ¤ , Trolejbus 2: Vozovňa = > Železničná stanica ¤ , Trolejbus 4: TESCO hypermarmet = > Železničná stanica ¤ , Trolejbus 2: Železničná stanica = > Vozovňa ¤ , Trolejbus 8: Železničná stanica -Tulská ¤ , 35 Železničná stanica - Skubín ¤ , Trolejbus 7: Železničná stanica - Internátna ¤ , 24 Starohorská - Mládežnícka ¤ , 100 Uhlisko Viestova - Námestie Š. Moysesa ¤ , 33 Senica - THK ¤ , 23 Pieninská - Majer ¤ , 27 Starohorská - Gaštanová ¤ , 32 Gaštanová - Iliaš ¤ , Flixbus K815: Banská Bystrica, autobusová stanica = > Praha, ÚAN Florenc ¤ , 41 Senica - Iliaš ¤ , Flixbus K811: Banská Bystrica, autobusová stanica = > Bratislavská centrálna autobusová stanica ¤ , Flixbus K815: Praha, ÚAN Florenc = > Banská Bystrica, autobusová stanica ¤ , 43 Srnková - Uľanka ¤ , 36 Železničná stanica - Mlynská ¤ , 22 Pieninská - Radvaň Park ¤ , Flixbus K811: Bratislava, centrálna autobusová stanica = > Banská Bystrica, autobusová stanica ¤ , 90 Pieninská - Krematórium ¤ , 80 Rooseveltova nemocnica - Viestova ¤ , 26 Internátna - Starohorská ¤Ide po uliciach:
Rakytovská cesta ¤ , Rakytovská cesta ¤ , Rudlovská cesta ¤ , Rudohorská ¤ , Štadlerovo nábrežie ¤ , Námestie Ľ. Štúra ¤ , Štefánikovo nábrežie ¤ , Námestie slobody ¤ , Kremnička ¤ , Sládkovičova ¤ , Cesta k nemocnici ¤ , Ďumbierska ¤ , Pieninská ¤ , Československej armády ¤Trasa vedie cez okresy
okres Banská Bystrica: 17 km (100 %),Trasa vedie cez obce
Banská Bystrica: 17 km (99.8 %), Radvaň: 4,4 km (26.5 %), Sásová: 4,3 km (25.6 %), Kremnička: 3,3 km (19.9 %), Rakytovce: 1,04 km (6.3 %), Rudlová: 0,77 km (4.6 %),Wikipédia
Zvolenská župa (Uhorsko) ¤, Banská Bystrica ¤, Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici ¤, Zimný štadión Banská Bystrica ¤, Severný obchvat Banskej Bystrice ¤, Kalvária (Banská Bystrica) ¤Podobné linky 21:
dpmz: Bus 21: Bánová, Colnica = > Chlmecká (obchádzka), , dpb: Bus 21: Pri Sandbergu = > Autobusová stanica, , dpb: Bus 21: Autobusová stanica = > Pri Sandbergu, , dpb: Bus 21: Autobusová stanica = > Jána Jonáša, VW1, , ine: 21: Vasútállomás = > Bezerédi utca = > Városközpont = > Kossuth tér = > Golf Hotel, , ine: Bus 21: Autobusová stanice = > Nemocnice, , dpb: Bus 21: Jána Jonáša, VW1 = > Autobusová stanica, , ine: Bus21: UAN - Vratimov,Horní Datyně, , dpb: Bus 21: Autobusová stanica = > Jána Jonáša, VW1 = > Volkswagen, VW2, , dpb: Bus 21: Volkswagen, VW2 = > Jána Jonáša, VW1 = > Autobusová stanica, , ine: Bus 21: Nemocnice = > Autobusová stanice, , dpmp: Bus 21: Trojica = > Fintice, , ine: Bus 21: Sibírska = > Modranka, Jednota, , ine: Bus 21: Modranka = > Sibírska, , dpmp: Bus 21: Fintice = > Trojica, , ine: 21: Golf Hotel = > Kossuth tér = > Városközpont = > Bezerédi utca = > Vasútállomás, , ine: 21: Kórház = > Autóbusz-állomás = > Bolyky Tamás Általános Iskola = > Autóbusz-állomás, , ine: 21: Kórház = > Bolyky Tamás Általános Iskola = > Kórház, , ine: 21 = > Szondi György utca = > LIDL = > Kandó Kálmán utca, , ine: 21 = > Kandó Kálmán utca, , ine: 21 = > LIDL = > Kandó Kálmán utca, , ine: Bus 21: Železničná stanica Nitra = > Lužianky, žel. stanica, , ine: Bus 21: Szymanowskiego = > Słowicza, , ine: Bus 21: Lužianky, žel. stanica = > Železničná stanica Nitra, , ine: Bus 21: Nákladné nádražie - Ľadoveň, , ine: Bus 21: Ľadoveň - Nákladné nádražie, , dpmz: Bus 21: Chlmecká = > Bánová, Colnica (obchádzka), , ine: 21 = > LIDL = > Tiszai pályaudvar, , ine: 21 = > Tiszai pályaudvar, , ine: Bus 21: Słowicza = > Szymanowskiego, , ine: Trolejbus 21: Plachata U Parku - Magistrát města - Plachta U Parku,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -1422855, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: bus, osm uid: 0, route name: 21 Pieninská Rakytovce, osm version: 55, osm changeset: 0, osm timestamp: 2024 02 18T17:23:32Z, dlzka: 16584, pocet seg: 8, lon: 19.1449, lat: 48.7284,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...