Cesta: OMA » Doprava » dpb » bus » Bus 87: Ovsište = > Bodvianska
Bus 87: Ovsište = > Bodvianska
dĺžka 10,3 km , spravuje DPB, číslo trasy 87, názvy: Bus 87: Ovsište => Bodvianska
Zastávky popri linke:, 1 z 2
Vlčie hrdlo ¤, Vlčie hrdlo ¤, Vlčie hrdlo ¤, Čierny les ¤, automat na lístky ¤, Pálenisko ¤, Čierny les ¤, Nákladný prístav ¤, Podzáhradná ¤, Ekonom. univerzita ¤, číslo 723 ¤, Piesčiny ¤, automat na lístky ¤, Most Apollo ¤, Prístavná ¤, Bodvianska ¤, Bodvianska ¤, Závodná ¤, Toryská ¤, automat na lístky ¤, Toryská ¤, Slovnaftská ¤, Plynárenská ¤, Ovsište ¤, V. hrdlo, internát ¤, Ovsište ¤, číslo 611 ¤, Alejová ¤, OC Slovnaftská ¤, Ovsištské nám. ¤Zastávky popri linke:, 2 z 2
Ovsištské nám. ¤, V. hrdlo, internát ¤, číslo 647 ¤, Závodná ¤, Vlčie hrdlo ¤, OC Slovnaftská ¤, Vlčie hrdlo ¤, Alejová ¤, Podzáhradná ¤, Most Apollo ¤, Ekonom. univerzita ¤, Piesčiny ¤, Nákladný prístav ¤, Plynárenská ¤, predaj lístkov ¤prestupné linky:
Bus 90: Nové SND = > Stn. Rusovce ¤, Bus 90: Nové SND = > Stn. Rusovce = > Danubiana ¤, Bus 90: Nové SND = > Jasovská ¤, Bus 67: Astronomická = > Vinohradnícka = > Ovčiarska ¤, Bus 727: Šamorín = > Bratislava ¤, Bus 799: Šamorín = > Hamuliakovo = > Bratislava ¤, Bus 737: Šamorín = > Hamuliakovo = > Bratislava ¤, Bus 725: Miloslavov = > Bratislava ¤, Bus 727: Šamorín = > Bratislava ¤, Bus 67: Astronomická = > Vinohradnícka ¤, Bus 65: Čiližská = > Jurajov dvor ¤, Bus 737: Šamorín = > Hamuliakovo = > Bratislava ¤, Bus 65: Čiližská = > Jurajov dvor = > Tbiliská ¤Má spoločné úseky s linkami:
Flixbus N1970: Sarajevo, centrálna autobusová stanica = > Brémy, hlavná stanica ¤ , Flixbus 901: Viedeň Erdberg, autobusový terminál VIB = > Bratislava, letisko ¤ , Flixbus N1282: Pula, autobusová stanica = > Varšavská západná autobusová stanica ¤ , Flixbus 1291: Viedeň Erdberg, autobusová stanica VIB = > Krakov, autobusová stanica MDA ¤ , Flixbus 901a: Viedeň, hlavná železničná stanica (International Busterminal) = > Bratislava, Letisko ¤ , Bus 727: Bratislava = > Šamorín ¤ , Flixbus 260: Budapešť, Népliget = > Berlín ZOB ¤ , Bus 99: Ovsište = > Antolská ¤ , Bus 78: Stn. P. Biskupice = > Nové SND ¤ , Bus 88: Autobusová stanica = > Most SNP ¤ , Flixbus 859: Praha, ÚAN Florenc = > Bratislava, AS ¤ , Trolejbus 72: Rajská = > Čiližská ¤ , Trolejbus 71: Hlavná stanica = > Čiližská ¤ , Trolejbus N72: Hodžovo nám. = > Čiližská ¤ , Flixbus N1293: Budapešť, Népliget = > Wroclaw, autobusová stanica ¤ , Bus 99: Antolská = > Ovsište ¤ , Bus 98: Jasovská = > Kukučínova ¤ , Bus 78: Nové SND = > Stn. P. Biskupice ¤ , Bus 68: Holíčska = > Trnavské mýto ¤ , Bus N74: Hlavná stanica = > Vlčie hrdlo ¤ , Bus N80: Hlavná stanica = > Kapitulský dvor ¤ , Flixbus N468: Miláno, Lampugnano = > Bratislava, centrálna autobusová stanica ¤ , Bus 90: Danubiana = > Stn. Rusovce = > Nové SND ¤ , Bus 77: Povodie Dunaja = > Vlčie hrdlo ¤ , Trolejbus 71: Čiližská = > Hlavná stanica ¤ , Bus 70: Most SNP = > Stn. P. Biskupice ¤ , Flixbus N545: Florencia, Villa Costanza = > Bratislava centrálna autobusová stanica ¤ , Flixbus N1970: Brémy, hlavná stanica. = > Sarajevo, centrálna autobusová stanica ¤ , Bus 68: Trnavské mýto = > Holíčska ¤ , Bus 184: Ekonom. univerzita = > Prokopa Veľkého ¤ , Flixbus 904: Praha, ÚAN Florenc = > Budapešť, Népliget ¤ , Bus 84: Ovsište = > Pri kríži ¤ , Flixbus N136: Antverpy, Konigin Astridplein = > Bratislava, centrálna autobusová stanica ¤ , Bus 711: Bratislava = > Ivanka pri Dunaji ¤ , Bus N70: Hlavná stanica = > Stn. P. Biskupice ¤ , Bus N70: Stn. P. Biskupice = > Hlavná stanica ¤ , Flixbus 956: Praha, ÚAN Florenc = > Slavonski Brod, autobusová stanica ¤ , Flixbus 956: Slavonski Brod, autobusová stanica = > Praha, ÚAN Florenc ¤ , Bus 90: Stn. Rusovce = > Nové SND ¤ , Flixbus N1291: Viedeň Erdberg, autobusová stanica VIB = > Medyka Granica ¤ , Bus 799: Bratislava = > Hamuliakovo = > Šamorín ¤ , Bus 78: Astronomická = > Stn. P. Biskupice ¤ , Bus 98: Kukučínova = > Jasovská ¤ , Bus 88: Most SNP = > Autobusová stanica ¤ , Bus 78: Stn. P. Biskupice = > Astronomická ¤ , Bus 725: Bratislava = > Miloslavov ¤ , Bus 75: Kadnárova = > Čiližská ¤ , Flixbus K815: Praha, ÚAN Florenc = > Banská Bystrica, autobusová stanica ¤ , Bus 96: Prokofievova = > Avion Shop. Park ¤ , Bus N74: Vlčie hrdlo = > Hlavná stanica ¤ , Bus 84: Pri kríži = > Ovsište ¤ , Bus 77: Vlčie hrdlo = > Spaľovňa ¤ , Bus 77: Vlčie hrdlo = > Povodie Dunaja ¤ , Flixbus N1283: Krakov, autobusová stanica MDA = > Split, autobusová stanica ¤ , Bus 65: Tbiliská = > Jurajov dvor = > Čiližská ¤ , Flixbus N1283: Split, autobusová stanica = > Krakov, autobusová stanica MDA ¤ , Flixbus 260: Berlin ZOB = > Budapešť, Népliget ¤ , Bus N99: Ovsište = > Depo Petržalka ¤ , Bus 727: Bratislava = > Šamorín ¤ , Trolejbus N72: Čiližská = > Hodžovo nám. ¤ , Bus N99: Depo Petržalka = > Ovsište ¤ , Bus 75: Čiližská = > Kadnárova ¤ , Flixbus 917: Ľubľana, autobusová stanica = > Krakov, autobusová stanica MDA ¤ , Bus 70: Stn. P. Biskupice = > Most SNP ¤ , Bus 87: Bodvianska = > Ovsište ¤ , Trolejbus 72: Čiližská = > Rajská ¤ , Bus 711: Ivanka pri Dunaji = > Bratislava ¤ , Flixbus N1293: Vroclav, autobusová stanica = > Budapešť, Népliget ¤ , Bus 77: Spaľovňa = > Vlčie hrdlo ¤ , Bus N80: Kapitulský dvor = > Hlavná stanica ¤ , Flixbus 904: Budapešť, Népliget = > Praha, ÚAN Florenc ¤ , Bus 737: Bratislava = > Hamuliakovo = > Šamorín ¤ , Bus 737: Bratislava = > Hamuliakovo = > Šamorín ¤ , Flixbus N260: Siófok, autobusová stanica = > Berlín ZOB ¤ , Flixbus N260: Berlín ZOB = > Siofók, autobusová stanica ¤Ide po uliciach:
Slovnaftská ¤ , Dolnozemská cesta ¤ , Most Apollo ¤ , Uzbecká ¤ , Gettingova ¤ , Mamateyova ¤ , Železničná ¤ , Prístavná ¤ , Kazanská ¤ , Košická ¤Trasa vedie cez okresy
okres Bratislava II: 7,7 km (75.2 %), okres Bratislava V: 2,3 km (22.5 %), okres Bratislava I: 235 m (2.3 %),Trasa vedie cez obce
Bratislava: 10,3 km (100 %), Ružinov: 5,5 km (53 %), Nivy: 2,8 km (27.4 %), Petržalka: 2,3 km (22.5 %), Háje: 2,3 km (22.5 %), Podunajské Biskupice: 1,60 km (15.5 %), Prievoz: 1,34 km (13 %), Vlčie hrdlo: 1,30 km (12.6 %), Vrakuňa: 686 m (6.7 %), Vrakuňa - Dolné hony: 467 m (4.5 %),Wikipédia
Gettingova ulica ¤, Most Apollo ¤, Mamateyova ulica ¤, Polereckého ulica ¤, Blagoevova ulica ¤, Ulica Marie Curie Sklodowskej ¤, Jankolova ulica ¤, Klokočova ulica (Bratislava) ¤, Bratislava – mestská časť Vrakuňa ¤, Tower 115 ¤, Pobrežná ulica (Bratislava) ¤, Sosnová ulica (Bratislava) ¤, Ulica Medveďovej (Bratislava) ¤, Bulíkova ulica ¤, Ulica Alžbety Gwerkovej ¤, Gymnázium (Bratislava, Pankúchova 6) ¤, Sklad č. 7 ¤Podobné linky 87:
dpb: Bus 87: Bodvianska = > Ovsište,Viac info: aktualizovať mapu, uprav v JOSM (pokročilé), -136189, stiahni GPX, najbližšia MHD, route: bus, to: Bodvianska, from: Ovsište, network: MHD Bratislava, osm uid: 0, route name: Bus 87: Ovsište => Bodvianska, osm version: 116, osm changeset: 0, osm timestamp: 2023 08 09T10:46:33Z, Q7258005, en:Public transport in Bratislava, 2, dlzka: 10290, pocet seg: 3, lon: 17.1617, lat: 48.1337,
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...