Bus 105801: Bratislava, AS = > Hainburg/Donau Pfaffenbergweg
Zmazaná trasa Bus 105801: Bratislava, AS = > Hainburg/Donau Pfaffenbergweg
dĺžka 19 km spravuje Slovak Lines Express, číslo trasy 105801, názvy: Bus 105801: Bratislava, AS => Hainburg/Donau Pfaffenbergweg, Bratislava - Hainburg viac o traseTrasa je zmazaná
Trasa je zmazaná, skúste nájsť podobnú trasu.Podobné iná
- Flixbus 901: Viedeň Erdberg, autobusový terminál VIB = > Bratislava, letisko
- Bus 798: Bratislava = > Nová Dedinka
- Bus 275: Hainburg an der Donau Landesklinikum = > Bruck an der Leitha Bahnhof (über Bad Deutsch-Altenburg Badgasse und Petronell Schaffelhof, nicht über Bruck an der Leitha Eco-Plus-Park 2. Straße)
- Bus 275: Hainburg an der Donau Josef-Maurer-Gasse = > Bruck an der Leitha Bahnhof (über Bad Deutsch-Altenburg Badgasse und Petronell Schaffelhof)
- Bus 275: Bruck an der Leitha Gymnasium/HAK = > Hainburg an der Donau Landesklinikum
- Bus 299: Bratislava = > Malacky
- Flixbus 859: Bratislava, AS = > Praha, ÚAN Florenc
- Flixbus 1291: Viedeň Erdberg, autobusová stanica VIB = > Krakov, autobusová stanica MDA
- Flixbus N1970: Brémy, hlavná stanica. = > Sarajevo, centrálna autobusová stanica
- Iná mhd
- Flixbus 901a: Viedeň, hlavná železničná stanica (International Busterminal) = > Bratislava, Letisko
- Bus 727: Bratislava = > Šamorín
- Twin City Liner: Wien - > Bratislava
- Bus 274: Bruck an der Leitha Bahnhof = > Hainburg an der Donau Ungartor/B9
- Flixbus K813: Bratislava, centrálna autobusová stanica = > Topoľčany, autobusová stanica MHD
- Bus 219: Borinka = > Stupava = > Bratislava
- Bratislava - > Devín
- Bus 275: Hainburg an der Donau Landesklinikum = > Bruck an der Leitha Bahnhof (über Bad Deutsch-Altenburg Wiener Straße und Hundsheim bei Hainburg Am Hohlweg)
- Bus 275: Bruck an der Leitha Bahnhof = > Hainburg an der Donau Landesklinikum
- Bus 299: Malacky = > Bratislava
Podobné
- Flixbus 901: Viedeň Erdberg, autobusový terminál VIB = > Bratislava, letisko
- Bus 798: Bratislava = > Nová Dedinka
- Train S8: Bratislava-Nové Mesto - > Rajka
- Bus N34: Hlavná stanica = > Pri kríži
- Bus 93: Vyšehradská = > Hlavná stanica
- Bus 275: Hainburg an der Donau Landesklinikum = > Bruck an der Leitha Bahnhof (über Bad Deutsch-Altenburg Badgasse und Petronell Schaffelhof, nicht über Bruck an der Leitha Eco-Plus-Park 2. Straße)
- Bus N93: Hlavná stanica = > Jasovská
- Bus 184: Ekonom. univerzita = > Prokopa Veľkého
- Bus 275: Hainburg an der Donau Josef-Maurer-Gasse = > Bruck an der Leitha Bahnhof (über Bad Deutsch-Altenburg Badgasse und Petronell Schaffelhof)
- Bus 275: Bruck an der Leitha Gymnasium/HAK = > Hainburg an der Donau Landesklinikum
- Tram 9: Kútiky = > Astronomická
- Bus 299: Bratislava = > Malacky
- Tram 9: Astronomická = > Kútiky
- Bus 32: Dlhé diely = > Hlavná stanica
- Bus N29: Hrad Devín = > Hlavná stanica
- Bus 68: Trnavské mýto = > Holíčska
- Flixbus 859: Bratislava, AS = > Praha, ÚAN Florenc
- Trolejbus 47: Červený most = > TIPOS Aréna
- Bus 191: Most SNP = > Jasovská
- Bus N95: Depo Petržalka = > Hlavná stanica
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...